Топ-5 популярних видів черепиці

Черепиця є дуже затребуваним сучасним покрівельним матеріалом. Вона не втрачає функціональність і привабливість протягом довгих років. Її колір і текстура залишаються незмінними. Черепиця практично не потребує догляду, відрізняється вогнестійкістю, відмінною теплопровідністю, стійкістю до різких поривів вітру, перепадів температури і ультрафіолетового випромінювання, а також надійно захищає будинок від проникнення талого снігу і дощової вологи.

Існують різні види даного покрівельного матеріалу:

Зміст:

  • 5. Натуральна черепиця
  • 4. М'яка черепиця
  • 3. Композитна черепиця
  • 2. Металочерепиця
  • 1. Полімер-піщана черепиця

5. Натуральна черепиця

- цементно-піщана і керамічна. Вона розрахована на великі навантаження і найсильніші пориви вітру, практично не старіє, відмінно поглинає шум, зберігає конструкцію даху за рахунок перешкоди утворенню конденсату, повільно нагрівається і так же остигає. Укладання натуральної черепиці краще довірити професіоналам.

4. М'яка черепиця

- це невеликі плоскі пластини, в яких по одному краю присутні фігурні вирізи. Такий покрівельний матеріал може бути представлений прямокутної, трикутної, шестикутної, овальної і хвилеподібною формою. М'яку черепицю виготовляють з целюлози або скловолокна, який просочений бітумом. Завдяки додаванню полімерів забезпечується міцність і стійкість покрівлі до деформацій.Покриття мінеральної крихтою дозволяє домогтися оригінальних колірних відтінків. Оскільки м'яку черепицю випускають самоклеящейся, технологія укладання м'якої покрівлі не представляє особливої ​​складності. Крім того, при укладанні не знадобляться спеціальні інструменти. До інших переваг відноситься відсутність іржі, шуму під час дощу або граді. Також немає необхідності в додатковій забарвленням. Така покрівля не вигорає, не вбирає вологу і дуже доступна в ціні.

3. Композитна черепиця

композитна черепиця виготовляється із сталевого листа, що забезпечує надзвичайну міцність. Далі йде шар акрилового грунту, грануляту натурального каменю і прозорого акрилу. Покриття алюцинком надає покрівлі антикорозійної стійкості. Даний матеріал має невелику вагу, але витримує сильні пориви вітру і має високу вогнетривкість. Схема укладання композитної черепиці максимально проста і не займає багато часу.

2. Металочерепиця

- найміцніший і популярний покрівельний матеріал. Її простіше укладати на рівні поверхні, ніж на рельєфні даху. Вона легка, екологічна, довговічна, підходить для облаштування нових споруд та реконструкції старих будинків. Металочерепиця може мати різний склад, розмір, фактуру і колір.

1. Полімер-піщана черепиця

Полімер-піщана черепиця після застигання практично не піддається руйнуванню. Фарбування проводять під час термопресування. Колір не змінюється навіть через кілька десятиліть. Для полімер-піщаної черепиці характерна універсальність, ударостійкість, низька теплопровідність, швидкий і легкий монтаж, привабливий зовнішній вигляд.

В Росії набирає популярність гнучка черепиця з США. Вже налагоджено постачання в найбільші міста нашої країни.