Топ-5 найгучніших скандалів з Хілларі Клінтон

Президентська гонка в Америці вийшла фінішну пряму і увагу мільйонів людей прикута до двох головних претендентів на посаду головного демократа Всієї світу. Хілларі Клінтон є головним кандидатом від Демократичної партії США. При цьому її ім'я часто з'являється в пресі не тільки в зв'язку з виборами, а й поруч з такими заголовками як "скандал" і "звинувачення".

Ось топ-5 найбільш відомих скандалів, пов'язаних з кандидатом в президенти США на виборах 2016 року - Хілларі Клінтон.

Зміст:

  • 5. Зв'язки з лідерами режимів, що зневажають права людини
  • 4. Недбалість у поводженні з секретною документацією
  • 3. Подвійні стандарти
  • 2. Юридична допомога гвалтівнику
  • 1. Проблеми зі здоров'ям

5. Зв'язки з лідерами режимів, що зневажають права людини

Протягом багатьох років Фонд Клінтон отримував десятки мільйонів доларів з країн з жахливим ставленням до жінок, геям і релігійних меншин. Часто ці країни проводили політику, безпосередньо вступає в протиріччя з заявленими цілями Фонду, такими як сприяння забезпеченню гендерної рівності та прав ЛГБТ.

Принц Салман, що успадковує престол Бахрейну - мегадонор Фонду Клінтон. У 2005 році він пожертвував на благодійність 32 млн. Доларів. В цей час місіс Клінтон була держсекретарем. Це як раз співпало з тим, що Державний департамент США дозволив постачання озброєнь Бахрейну.

Такі угоди мали місце бути не один раз. Дослідження IBTimes на початку цього року виявило міцні зв'язки між саудівськими пожертвами до Фонду Клінтон і багатомільйонними збройовими контрактами, підписаними самої Хілларі.

4. Недбалість у поводженні з секретною документацією

Однією з вимог до держсекретаря є вміння працювати з секретною інформацією. Під час свого перебування в Державному департаменті Гілларі не тільки відправляла і брала по електронній пошті конфіденційні документи, вона, можливо, відправляла їх прямо в руки хакерів.

Держсекретар Хілларі на особистому акаунті зберігала повідомлення електронної пошти, що містять секретну інформацію. Вона використовувала кілька погано захищених пристроїв для доступу до пошти і відправила багато приватних адреси електронної пошти іншим людям. Один з цих адрес був зламаний хакерами, можливо, пов'язаними з Росією. А співробітники Клінтон навіть втратили ноутбук повний конфіденційних листів в архівних постів.

3. Подвійні стандарти

3 грудня 2015 року Хілларі Клінтон написала в твіттері: "Кожен, що залишився в живих після сексуального насильства, заслуговує на те, щоб його почули, вірили і підтримували". Однак однієї такої вижила після зґвалтування Хілларі вірити відмовляється. Йдеться про Хуаніті Броуддрік, яка звинуватила в згвалтуванні Білла Клінтона.

Довести це звинувачення Хуаніті не вдалося. І не так важливо, чи було воно чи ні. Важливо, що історія Броуддрік є настільки ж послідовною, як і у багатьох інших жертв нападу. І якщо Клінтон вважає, що всім залишилися в живих жертвам сексуального насильства слід вірити за замовчуванням, то повинна повірити і Хуаніті.

2. Юридична допомога гвалтівнику

У 1975 році Хілларі захищала 41-річного працівника фабрики, звинуваченого в згвалтуванні 12-річної дівчинки. Як призначеного судом адвоката, Хілларі була зобов'язана прийняти справу. І вона вирішила зробити це, шляхом втоптування жертви в бруд.

Вона сказала, що у дівчинки бурхлива фантазія і що вона жадала сексу з дорослими чоловіками. Сама ж потерпіла через роки заявила, що всі заяви Клінтон не відповідає дійсності.

1. Проблеми зі здоров'ям

Мабуть, найгучніший і обговорюваний скандал в рейтингу скандальних фактів про Хілларі Клінтон . Хоча сама екс-держсекретар США запевняє виборців в своєму доброму здоров'ї, факти свідчать на зворотному.

Через пневмонії Клінтон стало погано на заході в пам'ять про жертви терактів 9/11. У березні вона пройшла сканування мозку. А в кінці червня, в ході виступу перед журналістами, особа Хілларі так дивно засмикалося, що її запідозрили в епілепсії.

Це все потенційно серйозні перешкоди для вступу на посаду президента, враховуючи що місіс Клінтон вже в досить поважному віці (їй 68 років).