Топ-5 найцікавіших місць Кемера

Для тих російських мандрівників, які знають тільки пляжну Туреччину, спокійний Кемер асоціюється, перш за все, з чистими і багатолюдними гальковими пляжами. Навряд чи хтось засумнівається в важливості цього різновиду відпочинку для гостинного міста, затишно розташувався на морському узбережжі. Але знаменитий курорт може також похвалитися розмаїттям історико-культурних місць і численністю розважальних закладів. Отже, які ж пам'ятки Кемера найцікавіші з туристичної точки зору?

Зміст:

  • Знаменитий бульвар
  • "Олімпос-Телеферіко" (Тахтали)
  • Динопарк
  • Старовинний Фаселіс
  • Парк "Місячне світло"

Знаменитий бульвар < Для більшості допитливих гостей живописного Кемера знайомство з містом починається на досить-таки протяженном бульварі Ататюрка. Екскурсоводи і не тільки вони називають цю прикрашену високими пальмами вулицю однією з основних і улюблених туристами визначних пам'яток гостинного курорту. Посидіти в кафе, що грає роль затишній оглядового майданчика на місцевій годинникової вежі - дійсно приємне і незабутнє проведення часу. Тут же - на площі - гостей міста відволікає від дратівливої ​​суєти дзюрчання прозорих струменів витонченого фонтану. Представниці слабкої статі не упускають можливості пробігтися по місцевим магазинчиках, а по вівторках або іноді по понеділках заглянути на багатолюдний овочевий ринок.

"Олімпос-Телеферіко" (Тахтали)

Про 10-хвилинному - пролітає як мить - подорож по 4, 35-кілометровій канатній дорозі мріє практично кожен відпочивальник в місті мандрівник. Тільки з'явившись в 2007 році, "Олімпос Телеферіко" - так стали офіційно називати цю споруду - відразу стало затребуваним серед як дорослих мандрівників, так і юних туристів. У теплий період нижня станція дороги починає приймати пасажирів, готових до знайомства з пам'ятками Кемера з висоти, в 9: 00. Для того щоб насолодитися чудовими курортними видами, доведеться розлучитися з 28 євро. На місткою верхньої станції мандрівників чекає не тільки затишна оглядовий майданчик, а й два розкішних, трохи дорогувато ресторану.

Динопарк

Зовсім недавно - в 2012 році - в мальовничих околицях Кемера з'явився парк, де без фантастичною машини часу можна переміститися в епоху могутніх і лютих динозаврів. Екскурсоводи часто розповідають про відвідувачів, які щиро лякаються при зустрічі з рухомими і гарчать фігурами древніх рептилій. Макети виконані так натурально, що подібна реакція не здається несподіваною. Завдяки планетарію тут також можна відправитися в захоплюючу міжзоряний подорож. Ті пустотливі дітлахи, які побоюються таких, нехай і віртуальних мандрівок, можуть просто покататися на слухняних і смішних поні. Просторий зал 7D-кінотеатру обрадує різноманітністю показуються в ньому історичних і географічних документальних кінострічок. Всього лише 35 доларів буде потрібно для того, щоб побувати в казковому парку і зануритися в чарівний світ його атракціонів.

Старовинний Фаселіс

Кемер оточений останками кількох колись процвітали древніх міст. Серед них помітно виділяється Фаселіс, відомий своїми старовинними будівлями. Численні мандрівники в першу чергу прагнуть потрапити в добре зберігся амфітеатр цієї пам'ятки Кемера. Досить часто у тих, хто приходить сюди заради знайомства з древньою історією, з'являється відчуття того, що ось-ось напівзруйновані кам'яні трибуни заповняться глядачами і почнеться драматична вистава. Неподалік розташувався старовинний акведук, який нагадує про колишню велич існуючого тут міста. Шанувальників пляжних розваг, оглядали останки древніх споруд, після екскурсії чекає несподіваний, але приємний відпочинок на піщано-галькові узбережжі.

Парк "Місячне світло"

В цьому парковому комплексі, що розкинулося на 55 000 кв. м, мандрівників чекає безліч різноманітних розваг. Особливо захоплюючим вважається уявлення з двома дотепними дельфінами і витонченим морським левом в улюбленому дітьми Дельфінарії. Палкі шанувальники популярного у молоді дайвінгу та завжди затребуваного віндсерфінгу знайдуть тут майже ідеальні умови для своїх занять. За вхід на територію "Місячного світла" доведеться заплатити не менше 30 доларів, не рахуючи окремої плати за відвідування паркових розважальних закладів. Однак все це сповна компенсується досить високим рівнем обслуговування і великою різноманітністю розваг.

Тут же багатонаціональних відвідувачів чекає відпочинок на чистому і протяженном піщаному пляжі, який вважається одним з кращих на курорті. Маленьких туристів порадують кілька водних гірок, а азартна молодь може вечорами безтурботно веселитися в місцевих демократичних і стильних клубах.На що належить парку пляж можна приходити навіть вночі, а всі розважальні заходи стають доступними в різний час, але досить-таки рано.

Через великого вибору розваг і численності пляжів Кемер часто порівнюють з ізраїльським Тель-Авівом, хорватським Спліт або болгарської Варною. Клубна ж життя тут багатьом досвідченим мандрівникам нагадує іспанську Ібіцу. І все ж курорту вдається зберегти свій, турецька колорит, що і приваблює сюди багатотисячні потоки азартних і різновікових туристів, які прагнуть побачити визначні пам'ятки Кемера.