Топ-5 найбільш низьких акторів Голлівуду

Зовнішні дані надзвичайно важливі в професії актора. Однак часом сама нестандартна зовнішність не заважає оглушливого успіху. У сьогоднішній підбірці представлений Топ-5 найбільш низьких акторів Голлівуду .

Безумовно, на "фабриці мрій" трудяться сотні невисоких акторів, проте в наш список потрапили ті, хто домігся світової популярності і загального визнання, незважаючи на маленький зріст.

Зміст:

  • 5. Деніел Редкліфф (зріст - 170 см)
  • 4. Том Круз (зріст - 170 см)
  • 3. Елайджа Вуд (зростання - 168 см)
  • 2. Дастін Хоффман (зростання - 166 см)
  • 1. Денні Де Віто (зростання - 152 см)

5. Деніел Редкліфф (зріст - 170 см)

Кар'єра британського актора в кіно почалася з фільму "Девід Копперфілд". Однак світову популярність Девіду принесла головна роль в серії фільмів про Гаррі Поттера. Редкліфф був навіть занесений 4 роки тому в Книгу рекордів Гіннеса як найбільш високооплачуваний актор десятиліття.

4. Том Круз (зріст - 170 см)

Невисокий Круз найчастіше грає ролі красенів-супергероїв, які виконують навіть самі нездійсненні місії. Природно, в партнерки по фільму Крузу намагаються підбирати не самих рослих актрис.

3. Елайджа Вуд (зростання - 168 см)

Всесвітню популярність цей невисокий актор придбав після зйомок в трилогії "Володар кілець". Роль Фроддо Беггінса не стала для Вуда першим і останнім успіхом - актор залишається затребуваним у багатьох іменитих режисерів.

2. Дастін Хоффман (зростання - 166 см)

Хоффман - один з найбільш іменитих акторів Голлівуду.На його рахунку 5 номінацій і 2 премії Оскар, 7 номінацій і 6 премій "Золотий глобус", 3 премії BAFTA. За досягнення в галузі кінематографу акторові присуджена почесна премія "Сезар", спеціальна премія Американського інституту кіномистецтва і почесний "Золотий ведмідь" Берлінського фестивалю.

1. Денні Де Віто (зростання - 152 см)

Самий низькорослий актор Голлівуду вважається одним з кращих коміків сучасності. Починаючи з 1970 року, Де Віто зіграв більш ніж у 70 фільмах. Власний невисокий зріст актор з величезним успіхом використовує при створенні комічних і іронічних персонажів.