Топ-5 предметів використовуються не за призначенням

За багато предметів побуту, які заповнюють полиці магазинів, слід дякувати маркетологів і тестерів, що змінили оригінальну ідею продукту. Представляємо вам топ-5 речей, які використовуються не так, як задумано.

Зміст:

  • 5. Вазелін
  • 4. Кукурудзяні пластівці
  • 3. Бульбашкова плівка
  • 2. Прохолодні напої
  • 1. Тампони

5. Вазелін

мазеобразную рідина зазвичай наносять на шкіру і губи для їх пом'якшення і зволоження. Але у творця вазеліну була дещо інша концепція. Він хотів, щоб люди вазелін їли.

Цей продукт з'явився, коли американські нафтовики очищали дивний, липкий осад з бурів і вирішили "а що, якщо ця речовина можна втирати в шкіру при опіках і порізах?" Хімік Роберт Чезбро, спілкуючись з нафтовиками, побачив, що вони роблять з вазеліном і як успішно діє цей засіб на садна, шрами і опіки. Незабаром він став подорожувати по Нью-Йорку, спалюючи свою шкіру кислотою і натираючи рану "нафтовим желе" перед захопленої натовпом.

Чезбро не зупинявся на досягнутому. Він наполягав на тому, що є ложку вазеліну щодня - корисно для здоров'я і життєвої сили. Сучасна наука припускає, що вживання вазеліну всередину нічим хорошим не закінчиться. Справедливості заради додамо, що Чезбро дожив до 96 років .

4. Кукурудзяні пластівці

За статистикою основні споживачі кукурудзяних пластівців в наші дні - діти дошкільного віку.Але спочатку цей продукт призначався для "хтивих" дорослих.

Джон і Уїлл Келлог, творці кукурудзяних пластівців, володіли санаторієм, куди приїжджали поправити здоров'я знаменитості. Брати були суворими адвентистами сьомого дня, і у них були досить незвичайні ідеї про те, як очистити не лише тіло, а й душу клієнтів.

Доктор Джон вважав, що секс - нечисте і шкідливе заняття, в тому числі і секс між чоловіком і дружиною. Джон і його дружина спали в різних спальнях, щоб не піддатися спокусі. А найстрашнішим гріхом для Джона був онанізм. Він спеціально розробив кукурудзяні пластівці як найменш сексуальну їжу без цукру і спецій. Адже ці продукти на думку Келлога розпалювали у людей хіть. Він годував пластівцями своїх пацієнтів, вважаючи, що їх м'який смак зможе придушити сексуальний потяг.

Потім Джон спробував продати кукурудзяні пластівці в якості дитячого сніданку, сподіваючись, що поколінню дітей по всьому світу набридне секс. Навряд чи хтось купив би цю "цнотливу" їжу, якби не Уілл Келлог, який додав в кукурудзяні пластівці цукор. Це розлютило Джона настільки, що він подав на брата в суд.

3. Бульбашкова плівка

На п'ятому місці рейтингу всіма улюблена лопательная бульбашкова плівка (чпокер), винайдена Альфредом Філдінгом і Марком Шаванна в 1957 році. Спочатку вона не замислювалася як упаковка для посилок. Плівка повинна була бути висококласними м'якими шпалерами.

Але американці не хотіли, щоб стіни їхніх будинків були обклеєні пухирчастої плівкою, так що Філдінг і Шаван намагалися продавати свій винахід в якості парникового ізоляційного матеріалу. Це тривало до 1960-х років, поки бульбашкова плівка не знайшла свого справжнього призначення в пакувальних коробках.

2. Прохолодні напої

Є хороший шанс, що напої, які ви даєте дітям, ніколи не були призначені для них. Як виявилося, багато популярних напої починалися як популярні алкогольні коктейлі.

"Маунтін Дью", наприклад, спочатку передбачалося використовувати з віскі. "Спрайт" продавався в якості додаткового компонента для терпкого віскі.

А ось популярний напій "Кока-Кола" був ліками, розробленим Джоном Пембертоном, фармацевтом і офіцером, який був поранений під час громадянської війни в США. Рана Пембертона викликала біль і, як результат, сильну тягу до морфію, з якою він постійно боровся. Одного разу Пембертон почув про нові ліки, яке люди використовують, щоб позбавити себе від опіатів: суміш вина і кокаїну.

Пембертон намагався зробити своє власне вино з кокаїном. Коли асистент в лабораторії випадково додав в суміш газовану воду, він спробував її і виявив, що тримає в руках "золоту жилу". Пембертон продавав свій винахід як панацею майже від усіх недуг, в тому числі "найчудовіший стимулятор сексуального збудження".

1. Тампони

На першій позиції нашого списку найцікавіших речей, які використовуються не за призначенням, знаходяться "маленькі друзі жінок". Вони удостоїлися маси як хвалебних, так і негативних відгуків, зокрема, через синдрому токсичного шоку. Однак жінки не завжди були єдиними, хто використовував тампони. Ці засоби гігієни тісно пов'язані з військовою службою. У 18 столітті книги по медицині містили рекомендації завжди тримати тампони при собі, щоб затикати кульові поранення.

Під час Другої світової війни компанія "Тампакс" випускала військові перев'язувальні матеріали для армії.В основному це були бинти, але і знаменитий продукт компанії знайшов своє застосування у чоловіків. Є записи солдатів, які використовували тампони "Тампакс", щоб зупинити кровотечу з рани.