Топ-5 островів, які можна купити

Власний шматочок тропічного раю можна придбати, маючи в кишені пару сотень мільйонів. На планеті тисячі островів і багато хто з них виставлені на продаж. Спеціалізовані агентства допомагають заможним покупцям підібрати об'єкт по смаку.

В сьогоднішній підбірці ми зібрали Топ-5 островів, які можна купити. Це найбільш цікаві пропозиції, адже представлені острова мають досить велику площу, зручне розташування і, часом, навіть історичні пам'ятники.

Зміст:

  • 5. Нанану-і-топт, Фіджі (ціна - 311 млн. Рублів)
  • 4. Ейлін Ріх, Шотландія (ціна - 167 млн. Рублів)
  • 3. Думунпаліт, Філіппіни (ціна - 105 млн. Рублів)
  • 2. Ариарі, Філіппіни (ціна - 224 млн. Рублів)
  • 1. Дабл, Канада, Онтаріо (ціна - 95 мільйонів рублів)

5. Нанану-і-топт, Фіджі (ціна - 311 млн. Рублів)

Острів практично повністю покривають мангові і соснові хащі. Раніше острів належав близькому другові Вінстона Черчілля серові Гарольду Митчеллу. Вважається, що Черчілль дуже любив відпочивати на Нанану. Тут є п'ять затишних пляжів, кілька розкішних особняків з плавальними басейнами та навіть причал для великотоннажних суден.

Площа острова - понад 240 гектарів. Земля в центрі Нанану практично не зворушена будівництвом і представляє особливий інтерес для покупців, що бажають облаштувати все за власним смаком.

4. Ейлін Ріх, Шотландія (ціна - 167 млн.рублів)

Місцеві називають цей клаптик землі Островом Короля. Походження назви точно невідомо. З одного боку, тут є руїни резиденцій стародавніх правителів - шотландських королів. З іншого боку, на острові провів решту своїх днів датський король Олаф. Але є і ще версія. За якою Ейлін Ріх стали іменувати Островом Короля - деякий час земля належали наставнику останнього китайського імператора серу Реджинальд Флемингу Джонстону.

Сьогодні на острові є два великих будинки з рядом господарських будівель. Є вертолітний ангар і навіть обсерваторія. Любителів старовини залучать руїни двох фортець Залізного століття.

3. Думунпаліт, Філіппіни (ціна - 105 млн. Рублів)

Місцеві звуть цей досить великий острів Черепашачим. І дійсно, своїми обрисами Думунпаліт нагадує пливе по воді черепаху. Острів оточений кораловими рифами, що, безсумнівно, порадує любителів дайвінгу. Кілька пляжів з чудовим білим піском так і ваблять відпочити. До того ж рифи охороняють узбережжі від сильних штормів.

З будівель на острові є тільки невеликий будинок на 2 спальні і сторожка. Зате 75 акрів незайманої землі представляють простір для творчості. Дістатися до Філіппін можна на літаку всього за 40 хвилин.

2. Ариарі, Філіппіни (ціна - 224 млн. Рублів)

Цей острів з архіпелагу Палаван оточує чудовий кораловий риф. Дайвери знайдуть тут приголомшливе різноманітність підводної флори і фауни. На острові практично немає будівель і ніщо не порушує первозданну красу природи.

Майже по всьому периметру острів оточує смуга білих піщаних пляжів. До столиці Філіппін Маніли можна дістатися на літаку приблизно за годину.

1. Дабл, Канада, Онтаріо (ціна - 95 мільйонів рублів)

Зовсім не обов'язково купувати власний острів в тропіках. Суворий клімат Північної Америки, напевно, приверне увагу романтиків і шанувальників суворої краси. Та й з тоит таке придбання дешевше, ніж південні острови. Свою назву острів Дабл отримав через незвичайної форми, що нагадує голову динозавра з відкритою пащею. Острів практично повністю покритий заростями кедрів і сосен.

З будівель тут є 2 будинки: один сучасний, а другий - споруди 1920-х років, а також 2 пристані. До міста Онтаріо з дабл можна дістатися приблизно за 2 години.