Топ-5 найвищих акторів Голлівуду

На червоній килимовій доріжці їх видно здалеку, адже зростання цих акторів - не менш 185 сантиметрів. Ну а завдяки професійній майстерності, харизмі та чарівності, вони стали значними фігурами в усіх сенсах цього слова.

Йдеться про учасників нашого сьогоднішнього Топ-5 найвищих акторів Голлівуду .

Зміст:

  • 5. Бріджит Нільсен (зріст - 185 см)
  • 4. Сігурні Уівер (зростання - 190 см)
  • 3. Семюел Л. Джексон (зростання - 191 см)
  • 2. Ліам Нісон (зростання - 193 см)
  • 1. Дольф Лундгрен (зростання - 196 см)

5. Бріджит Нільсен (зріст - 185 см)

До п'ятірки найвищих можна було не включити і прекрасних дам. Тим більше, що по зростанню вони перевершують багатьох колег по цеху чоловічої статі. Критики не дуже високо оцінюють акторські дані Бріджет, але актриса дуже відома, в тому числі. Завдяки високому зросту, а також бурхливим романам з Арнольдом Шварценеггером і Сильвестром Сталлоне.

4. Сігурні Уівер (зростання - 190 см)

Сігурні з дитинства була вище більшості однолітків і часто брала на себе роль шкільного клоуна. З віком до талановитої актриси прийшов успіх - у Уівер 3 номінації на Оскар, вона є володаркою кінопремій BAFTA і "Золотий глобус".

3. Семюел Л. Джексон (зростання - 191 см)

Один з найвищих в Голлівуді акторів приносить успіх картині будь-якого жанру, адже глядачі незмінно відзначають привабливість і чарівність Джексона. Амплуа актора широко - він знімається в комедіях, детективах і драматичних фільмах.

2. Ліам Нісон (зростання - 193 см)

В скарбничці актора більше 70 ролей у фільмах різних жанрів. Найвідомішими роботами Нісона є зйомки в "Списку Шиндлера", "Зоряних війнах", "Банди Нью-Йорка", "К-19", "Бетмена" і "Реальною любові".

1. Дольф Лундгрен (зростання - 196 см)

Професійний бодібілдер і відомий каратист Лундгрен називає кіно другорядним завданням. Однак це не заважає йому регулярно зніматися в касових голлівудських проектах, виконуючи ролі немов би злочинців, так і супергероїв.