Топ-5 подій, на яких завжди можна заробити

Слідкуйте за світовими новинами? А адже багато хто з них можуть послужити справжньою золотою жилою. Головне, знати які саме події гідні пильної уваги і своєчасних дій. Ми підготували для вас топ-5 подій , які можуть принести вам тисячі і десятки тисяч доларів. Навіщо просто спостерігати, якщо можна заробляти?

Зміст:

  • 5. Злиття або банкрутства найбільших світових компаній
  • 4. Економічні та політичні новини
  • 3. Виступи перших осіб і дії центральних банків
  • 2. Оновлення інформації про макроекономічні показники
  • 1. Форс-мажори

5. Злиття або банкрутства найбільших світових компаній

В цю ж категорію можуть потрапити важливі рішення від корпорацій-гігантів або відомості про видачу великих кредитів. Наприклад, можливий крах General Motors в 2009.

4. Економічні та політичні новини

Новини з країн, які входять в The Group of Twenty і найбільш помітно впливають на світову історію. Для прикладу можна відзначити референдум про незалежність Шотландії.

3. Виступи перших осіб і дії центральних банків

Йдеться про провідних державах і міжнародних фінансових організаціях. Кращий варіант - заяви Маріо Драгі, голови Європейського центрального банку. Його трейдери завжди чекають з великим нетерпінням.

2. Оновлення інформації про макроекономічні показники

Для ряду країн, чия валюта найбільш котирується на ринку Forex.Серед них: Америка, Канада, Японія, Австралія, країни Євросоюзу, Великобританія, Нова Зеландія, Сінгапур, ПАР. А один з головних показників - ВВП.

1. Форс-мажори

Військові конфлікти в країнах ОПЕК, стихійні лиха і масштабні катастрофи в державах Великої Вісімки. Як приклад - аварія на АЕС Фукусіма-1 або найбільший теракт 11 вересня в Нью-Йорку.

Почати заробляти