Топ-5 країн оксамитового сезону, відпочинок на Лазурному березі

Літо вже закінчилося, а час на відпустку ви так і не виділили. Немає приводу для смутку, бо є час підготуватися до зустрічі на наступний рік найкращого сезону, або як його по-іншому називають? оксамитовий.

Цей сезон можна вважати найпопулярнішим для відпочинку на багатьох морських курортах. Перші місяці осені балують не тільки вдалою погодою, а й політикою цін. Якщо раптом захотіли до настання холодів позасмагати і поплавати, їдьте в одну з наступних країн.

Зміст:

  • Франція
  • Мальта
  • Португалія
  • Туреччина
  • Греція

Франція

Восени у Франції стає дуже спокійно; місто пропонує туристам. Посилаючись на відгуки туристів, краще вибрати готель в Ніцці, Каннах або зупинитися в Парижі. Франція багата на пам'ятки архітектури, чудовими пляжами і цікавою кухнею, нерухомість на Лазурному березі залучає заможних туристів.

Мальта

Мальта - острівна держава, одне з найбезпечніших для туристів серед країн Євросоюзу. Мальта має багату історію, тому культурна програма вас чекає досить насичена. На Мальті найчистіші блакитні води, безліч тихих бухт, храмів і пам'ятників архітектури. Там м'який середземноморський клімат з переважанням сонячних днів. На початку осені середня температура близько 27 градусів, а в море - 26 градусів вище нуля.

Португалія

Щоб відвідати Португалію вересня підійде ідеально.Температура повітря близько 27 градусів, у воді - 24 градуси тепла. У Португалії дуже багата історія, дуже смачна кухня, - в неї закохуєшся відразу. Мабуть, Португалія підходить всім - тут цікаво і тим, хто любить пляжний відпочинок, і тим, хто цікавиться історією або обожнює заморські страви.

Туреччина

Серед туристів СНД Туреччина - одне з найбільш відвідуваних місць відпочинку. Вже у вересні починаються заняття в школах і університетах, студентів і школярів в Туреччині стає помітно менше. Ціни дуже привабливі, пляжі і екскурсії не заполонили.

Греція

Що стосується Греції, то оксамитовим сезоном тут вважається період з 15 вересня до середини жовтня. В цей час падають ціни на готелі та ресторани. У Греції безліч пляжів, можна навіть вдатися до острівній відпочинку. У цій країні зосереджено неймовірну кількість пам'ятників світової архітектури. Температура повітря в оксамитовий сезон становить приблизно 25 градусів тепла.

У кожній з цих країн можна сповна насолодитися і активним відпочинком, і лежанням на пляжі. Вибір розваг за вами, список кращих країн у вас вже є.