Топ-5 характеристик для вибору пральної машинки

Пральна машинка призначена для того, щоб в значною мірою полегшувати наш побут. Ідеальний варіант - чітке виконання всіх функцій. Якість прання, сушки білизни визначається рядом параметрів, які необхідно враховувати при придбанні пральної машини. Зробивши одного разу правильний вибір, Ви отримуєте безвідмовну помічницю в домашньому господарстві і знімаєте з себе частину турбот.

При виборі надійної техніки слід орієнтуватися на рейтинг пральних машин або ряд характеристик: матеріал, з якого виготовлений барабан, клас прання і віджиму, наявність автоматизованих програм прання, особливості сушіння білизни, рівень шуму, наявність додаткових функцій .

Зміст:

  • Внутрішні матеріали
  • "Класи"
  • Автоматизовані програми прання
  • Сушка білизни
  • Шум

Внутрішні матеріали

Барабан пральної машинки поміщається в спеціальний отвір - бак. І не маловажно з чого він буде виготовлений. Існує кілька варіантів - нержавіюча сталь і, альтернативні між собою, пластик і метал. Що стосується міцності, то нержавейка виграє, але при цьому у неї є недолік - шум. Пристрої з баком з нержавіючої сталі працюють голосніше, ніж ті, де внутрішні частини виконані з металу або пластику.

"Класи"

Дана позиція описує, за яким принципом пральні машини визначають в який-небудь клас.Характеристика залежить від того, як в приладі поєднуються енергоспоживання і, безпосередньо, якість прання. Клас "A" - дбайлива робота плюс мінімізація використання електроенергії. Клас "G" - найнижчі рівні як в якості прання, так і у витраті енергії. Класи також присвоюються можливостям віджиму, але цю характеристику можна варіювати самостійно, вручну вибираючи швидкість. Мінімальною тут буде 400 оборотів, максимальної (в стандартній машинці) - 1600 оборотів в хвилину. Існують прилади, здатні вичавлювати з більшою швидкістю, в них кількість оборотів часом сягає 2000 в хвилину.

Автоматизовані програми прання

Вкрай корисна функція. Адже для кожного типу тканин і в залежності від призначення речі, існує певне правило прання. І пральна машинка, заздалегідь, запрограмована на правильну роботу з брудною білизною. Найпоширенішими режимами є:

  1. "швидка прання" (прискорене проходження кожного етапу, підійде для того, щоб надати білизни свіжості);
  2. "замочування" (допоможе впоратися з плямами або складними забрудненнями);
  3. "додаткове полоскання" (краще видалення прального порошку та інших миючих засобів з тканини, незамінний режим для людей, які страждають алергічними реакціями, для прання дитячих речей);
  4. "економна прання", "завантаження на підлогу бака" (дозволяють заощаджуватися воду і електроенергію).

Сушка білизни

Практично кожна сучасна пральна машина оснащена цією функцією. Тут важливо самому контролювати інтенсивність, так як тканини, що вимагають делікатного догляду, можуть прийти в непридатність після такої автоматики.

Шум

Будь-яка машинка видає звуки при роботі.Рівень шуму залежить від наявності шумоізоляції в самому приладі. Але не варто забувати про правила установки пристрою - машинка повинна стояти на рівній поверхні, без нахилів, щільно, що б при роботі вона не змінювала місце розташування.