Топ-5 кращих засобів від поту і запаху

Сучасні засоби гігієни дозволяють вирішити практично будь-які проблеми, в тому числі і усунути неприємності, пов'язані з підвищеною пітливістю. Знайти краще засіб від запаху поту непросто, оскільки полиці магазинів рясніють різнобарвними флакончиками, кожен з яких обіцяє чарівний ефект. Ми пропонуємо власний Топ-5 кращих засобів від поту і запаху , складений за відгуками інтернет-аудиторії.

Зміст:

  • 5. Вкладиші в одяг з іонами срібла
  • 4. Всілякі народні засоби від поту
  • 3. Раціон і моціон
  • 2. Крем-дезодорант Лавілін від ізраїльського виробника Хлавин (Hlavin)
  • 1. Засіб від поту dry dry

5. Вкладиші в одяг з іонами срібла

"Стоп-Агент" - порятунок для тих, хто зневірився в пошуках ефективного кошти від поту під пахвами . Ці одноразові вкладиші виготовляють з природного абсорбенту - розпушеної целюлози, яка оброблена природним антисептиком - іонами срібла. Вкладиші не тільки усувають вологу і запах, а й захищають одяг від можливої ​​появи плям.

4. Всілякі народні засоби від поту

Можуть бути дуже ефективними, якщо їх правильно застосовувати. Найпопулярнішими є кора дуба, палені галун, харчова сода і ефірне масло чайного дерева. Вважається, що регулярні ванночки з настоєм дубової кори - прекрасне засіб від запаху поту ніг . Ванночки для стоп з питною содою і маслом чайного дерева надають прекрасний антисептичний ефект.Палені галун істотно знижують секрецію потових залоз, мають високу гігроскопічність, а також дезинфікуючим і заспокійливу дію.

3. Раціон і моціон

Дотримання певних правил харчування і питного режиму, як не дивно, - також відмінні засоби проти поту . У жарку пору року рекомендується пити більше чистої і холодної води, відмовившись від міцного чаю і кави. Вживання будь-яких напоїв і продуктів, що містять кофеїн, стимулює потовиділення. Підсилює неприємний запах поту пряна, смажена, жирна і копчена їжа. Ці ж продукти часто призводять до того, що на вологій від поту шкірі з'являються роздратування і запалення.

2. Крем-дезодорант Лавілін від ізраїльського виробника Хлавин (Hlavin)

Позбавляє від поту і запаху на 5-7 днів. За відгуками покупців, засіб не втрачає ефективності від контакту з водою і одягом і не вимагає повторного нанесення. Захист від поту досягається шляхом блокування діяльності потових залоз, а не за рахунок вмісту ароматизаторів - ніяких сторонніх запахів при застосуванні Лавілін немає. Головною перевагою цього препарату є його тривалий ефект.

1. Засіб від поту dry dry

- це ціла лінія косметичних препаратів шведської торгової марки "Dry Dry", яку на російському ринку представляє компанія "Сканді Лайн". Dry-Dry - це препарати тривалої дії, які позбавляють від пітливості на цілий тиждень. До переваг можна віднести і той факт, що Dry-Dry - засіб від поту ніг , пахв і навіть долонь. А саме ці три зони, на думку фахівців, найчастіше страждають від гіпергідрозу, т. Е. Надмірного потовиділення.

Більшість фахівців однозначно сходяться на думці, що головною складовою в боротьбі з запахом поту є гігієнічні процедури.Будь-які засоби, що блокують потовиділення, слід наносити тільки на чисту шкіру без ознак роздратування і запалень.