Топ-5 кращих виробників МФУ

Багатофункціональні пристрої (БФП) на сьогоднішній день - невід'ємний атрибут в кожному будинку і офісі. Ці пристрої економлять робочий простір, з успіхом виконуючи функції відразу трьох незамінних апаратів: ксерокса, принтера і сканера. За допомогою МФУ можна вирішити одночасно завдання введення, виведення, а також розмноження інформації. Однак різні виробники по-різному просунулися в процесі створення практичних і ощадливих МФУ. Вашій увазі представлена ​​ п'ятірка кращих виробників багатофункціональних пристроїв , які відрізняються стабільністю і наявністю якісних напрацювань в області виробництва надійної оргтехніки.

Зміст:

  • 5. Epson
  • 4. Brother
  • 3. Hewlett-Packard
  • 2. Samsung
  • 1. Canon

5. Epson

Пристрої даного бренду підкорили світ завдяки гарним показникам якості і швидкості друку, які дозволяють застосовувати МФУ для щоденного домашнього і офісного використання. Лінійка пристроїв МФУ Epson Stylus отримали найбільш широке поширення внаслідок своєї прийнятної вартості. Приємний ергономічний дизайн і висока практичність засобів друку від Epson, а також можливість виконання на них друку кольорових фотознімків забезпечили заслужене покликання бренду.

4. Brother

Американська фірма Brother пропонує безліч варіантів для стабільної друку і сканування в будь-яких умовах. МФУ модельного ряду відрізняються максимальною дозвільної здатністю сканера, швидкістю друку, типом з'єднання з комп'ютером, а також наявністю додаткових пристосувань (кардрідер, кольоровий дисплей і т.д.). Компактні і стильні пристрої МФУ brother dcp 135 cr стануть вірними помічниками в організації і виконанні будь-якої офісної роботи.

3. Hewlett-Packard

Синонімами пристроїв даної компанії, яка бере свою історію з далекого 1939 року року, є висока швидкість виконуваних завдань будь-якого типу і незмінно високу якість. Американський бренд пропонує МФУ з дивно легким керуванням і довговічністю використання. Струменеві та лазерні пристрої компанії можна зустріти в багатьох організаціях і офісах, де є підвищені вимоги до надійності і безвідмовності друкованих пристроїв. Одним їх пріоритетних напрямків роботи компанії - розробка витонченого дизайну всіх моделей пристроїв і максимальне зниження ваги. Таким чином, МФУ від Hewlett-Packard відрізняються неймовірною компактністю і витонченістю. Крім того, останні тенденції говорять про зниження цін на пристрої компанії, що робить МФУ ще більш популярними.

2. Samsung

Південнокорейський бренд завжди прагне запропонувати кращий варіант серед друкованих пристроїв. Таким чином, компанія намагається забезпечити ринок апаратами, що дозволяють здійснювати швидкісну друк великих обсягів текстів, здійснюючи при цьому економію тонера і енергоресурсів. Якість друку при цьому залишається незмінно високим. Останні моделі МФУ від Samsung відрізняються чудовим дизайном, практичністю і зручністю у використанні.

1. Canon

Японська корпорація Canon з перших років заснування (1937-й рік) і по теперішній час займає передові позиції в області розробок і виробництва цифрової техніки. Багатофункціональні пристрої даної фірми відрізняються високою продуктивністю, можливістю дистанційного керування, розділу користувачів на підставі облікових записів або відповідальних відділів.Друку в зовнішніх носіїв і багато іншого. Як професійні рішення для бізнесу, так і домашні копіри-МФУ характеризуються високою надійністю і якістю друку.