Топ-5 пам'яток Дубая

Об'єднані Арабські Емірати - це дивовижне поєднання пустельних ландшафтів з шикарними дзеркальними хмарочосами, що піднімаються високо в небо. Кожен поважаючий себе мандрівник, зобов'язаний побувати в столиці цієї країни хоча б раз в житті.

Якщо ви збираєтеся відвідати Дубай або просто цікавитеся цією країною, то наш топ-5 пам'яток Дубая , то що вам потрібно.

Зміст:

  • Бурдж-Халіфа
  • Острів-пальма (The Palm Jumeyrah)
  • Аквапарк Вайлд Ваді
  • Акваріум
  • Мечеть Джумейра.

Бурдж-Халіфа

Бурдж-Халіфа - архітектурний шедевр, який є найвищою спорудою, дорогим і технічно просунутим в світі. Будівля у формі застиглої Сталагмітовий брили налічує 163 поверхи. Висота споруди понад вісімсот метрів. У хмарочосі розташовуються близько дев'ятисот квартир і більше трьохсот готельних номерів. Тридцять п'ять поверхів здані під офісні приміщення. На 122-му поверсі розмістився знаменитий вісімдесяти місцевий ресторан "Атмосфера", що є самим високо розташованим рестораном на планеті. Загальна вартість всього проекту понад півтора мільярда доларів.

Усередині будівля оснащена за останнім словом техніки. При обробці стін і приміщень використовувалися матеріали найвищої якості. Від кількості золота і дорогого мармуру просто рябить в очах. Повітря всередині хмарочоса НЕ вентилюється, а просочується ексклюзивним ароматом, створеним саме для Бурдж-Халіфа.Вікна, оснащені спеціальними стеклами, не пропускають сажа та пил і відображають сонячні промені, що дозволяє постійно підтримувати в приміщеннях оптимальну температуру повітря. Стіни висотки зведені за допомогою бетону, здатного витримувати температуру понад п'ятдесят градусів за Цельсієм. Біля входу в будівлю створено штучне озеро, з якого б'є кольоровий фонтан, струмінь якого досягає 150 метрів у висоту. Процес супроводжується озвучуванням музичних композицій.

Острів-пальма (The Palm Jumeyrah)

На сьогоднішній день, найпопулярнішою пам'яткою у які відвідують Дубай туристів, є всесвітньо відомий проект The Palm Jumeyrah. Він являє собою штучно створений острів у вигляді пальми з сімнадцятьма відгалуженнями.

рукотворні пальму оточує бар'єр у формі півмісяця, на якому розташовуються кілька фешенебельних готелів. Центральна частина острова відведена під житлові та торгово-розважальні комплекси, парки і ресторани. Гілки ж призначені для будівництва розкішних вілл.

Аквапарк Вайлд Ваді

Якщо ви любитель водних розваг, то вам слід відвідати найбільший аквапарк на Близькому і Середньому Сході - Вайлд Ваді. Розташований недалеко від найкращих готелів ОАЕ, аквапарк є невеликою казкову країну, оформлену в дусі оповідань про легендарного Синдбада-мореплавці. Тут функціонують десятки атракціонів і басейнів, кафе, ресторанів і барів. Ночами проводяться веселі дискотеки.

Аквапарк розрахований на відвідувачів будь-якого віку, але врахуйте, що на багато атракціонів дітям доступ заборонений. Також тут діє найвищий в регіоні хвильовий басейн, висота хвиль якого сягає півтора метра.

Акваріум

Найбільший в світі акваріум розташований всередині торгово-розважального центру "Dubai Mall" і являє собою споруду висотою з триповерховий будинок. Населення цього "штучного моря" становить понад тридцять тисяч морських риб і тварин, що відносяться до різних видів - від акул до дрібних молюсків. Прозора скляна панель дозволяє на власні очі насолодитися всією цією пишністю. Найхоробріші відвідувачі можуть за допомогою досвідчених інструкторів зануритися у воду і поплавати поруч з морськими мешканцями. Над акваріумом розташований невеликий зоопарк, в якому живуть різні види птахів, рептилій і пінгвінів.

Мечеть Джумейра.

Серед безлічі пам'яток Дубая, Джумейра виділяється своєю красою та розмірами. Представляє собою шедевр арабського релігійного зодчества, вона відкрита для відвідувачів незалежно від їх релігійної приналежності. Зовні будівля оброблено світлим каменем, завдяки чому воно гармонійно вписується в навколишній пустельний фон. Внутрішнє оздоблення храму просто приголомшує уяву своєю розкішшю.