Топ-4 корисних функцій gPS навігатора

В машині є техніка, яка ніколи не виходить з моди. Часи змінюються, але ставлення водіїв до власних переїздів незмінно залишається серйозним. Саме такий настрій вкладають розробники навігаційних систем в сучасний GPS-приймач, який давно перестав бути нікчемною іграшкою.

Автомобільні аксесуари від заходу до сходу.

Кращий автомобільний GPS навігатор обов'язково оснащений багатоканальним GPS-приймачем з антеною на базі універсального чіпа SiRF Star. Цей чіп, який використовується в більшості поширених пристроїв, шукає супутники менше ніж за хвилину, якщо власник навігатора залишається на місці. І, як правило, не більше 3-6 хвилин, якщо ми йдемо чи їдемо. Чутливий приймач "бачить" супутники і поруч з високими будинками, і крізь щільні крони листяного лісу.

Як навігаційна карта ляже.

Карти на TFT-дисплеї можуть висвітлюватися в двох режимах - денному і нічному. Причому для кожного з них може бути доступно 11-15 варіантів колірного оформлення. Апаратів зовсім не потрібно розпізнання півнячих криків - просто, знаючи місце розташування, дату і час доби, нові навігатори самі переключаються в той чи інший режим за 5-8 хвилин до сходу або заходу. Піктограму, що вказує на карті ваше місце розташування, можна зі звичайної стрілки перетворити в транспортний засіб.

Якщо плоске зображення набридло, можна переглядати карти в 3D.І за допомогою зуму здійснювати наїзд на зацікавив об'єкт. Зрозуміло, показуючи місцевість, прилад також вміє підказувати найкращий шлях. Причому пропонує на вибір три варіанти: економний (по витраті палива або платності автобану), короткий (по дистанції) і швидкий (по досконалості шляху). А після того як ви виберете в меню "пішохідні" або "автомобільні" настройки, пам'ять навігатора зрозуміє з ким має справу, і включить / відключить такі факультативні позначення, як тип дороги, розмітки шосе і розворотів.

Провідник "вільні руки".

На підтвердження того, що ви збираєтеся купити GPS-навігатор європейської збірки, в ньому виявиться завантажена карта одного з регіонів Старого Світу. А скачати навігаційні карти самому не завадить "російський формат". Вони висвітяться на сенсорному, широкоформатному, кольоровому і з підсвічуванням дисплеї.

Така машинка буквально провокує відправитися в шлях і всім своїм виглядом обіцяє, що полегшить вам життя. Наприклад, від управління відмовлятися не потрібно - просунуті моделі навігаторів дають можливість приймати дзвінки і безпечно розмовляти по мобільнику в режимі hands-free. А якщо ви рухаєтеся по місту, доводить до відома водія попередження про ситуаціях на дорогах. При цьому пристрій оголошує в повний голос назву шосе, вулиць, з'їздів, провулків. Однак не забувайте що будь-який GPS або Глонасс навігатор може бути легко заблокований спеціальним пристроєм - глушилки цих частот. В цьому випадку Вам доведеться користуватися картою.

Кажуть і показують автомобільні GPS-навігатори.

Але будь-яка подорож може набриднути, і тому навігаційні системи оснащені плеєром, подвійним динаміком, технологією Bluetooth і додатками для прослуховування або перегляду всіляких файлів, аудіокниг, музики.З карти пам'яті SD сюди можна довантажити ще масу інформації - словники, докладні путівники, іноземні розмовники і т. Д. Особливо приємно наявність заповітного чотиризначного коду, - вкравши прилад, злодій не зможе ним скористатися.

Безсумнівна перевага лоцманських девайсів - портативність і простота управління. Інший азіатський навігатор для авто за характеристиками хороший, але тільки сам ніякої навігації не піддається. Зазвичай, "неголоволомная" модель розпізнається за наявністю додаткових опцій. Вони роблять техніку корисніше подвійно. Однак досить вбудованого датчика для зведень дорожнього руху і автоматичного розрахунку альтернативних маршрутів (на випадок пробки).

Досвід професіоналів красномовний: автомобільні GPS-навігатори сумлінно виконують роль провідників у тисячах ваших подорожей і при цьому аж ніяк не отримують прізвисько "Сусанін".