Топ-4 найпопулярніших посилальних агрегатора

Усім відомо, що без просування сайту і збільшення, тим самим, кількості відвідувачів на ньому, неможливо буде почати процес монетизації і отримання довгоочікуваних заробітків. До одного з етапів дорослішання молодого сайту відноситься те, що йому необхідно збільшувати свою вагу за рахунок зовнішньої оптимізації, тобто дуже важливо, щоб на нього посилалися як можна більше інших вже розкручених ресурсів.

Раніше всі маніпуляції з зовнішніми посиланнями оптимізаторів доводилося проводити вручну, підбирати донорів, складати списки анкоров, але на сьогоднішній день поява посилальних агрегаторів дозволяє цей процес прискорити і автоматизувати. Позбавляючи тим самим, власників сайтів від довгої рутинної роботи

Які ж з існуючих довідкових агрегаторів вважаються найбільш популярними на сьогодні? Порівняльний аналіз дозволяє виділити на сьогоднішній день четвірку лідерів. Отже, в ТОП-4 потрапили: Rookee, Мегаіндекс, Seopult, і Webeffector.

Довідкові агрегатори самостійно закуповують посилання на вагомих якісних майданчиках, які підбираються на різних біржах посилань. Вам необхідно буде всього лише ввести ключове слово, за яким сайт буде просуватися, вказати релевантну сторінку і підправити її вміст за рекомендацією системи щодо внутрішньої оптимізації, визначитися з бюджетом і на цьому ваша робота і закінчується.Далі агрегатор все зробить сам: генерація текстів посилань, пошук майданчиків, оренда місць під посилання, їх розміщення, індексація і постійне стеження за результатом.

SeoPult

Дуже хороший сервіс - відгуки про SeoPult. Один з молодих проектів. Добре скомпоновані звіти. У функціонал інтерфейсу розібратися можна. Радує наявність графіка входжень і динаміки просуваються вами запитів в найзначніших російських пошукових системах. Вся потрібна інформація за результатами просування представляється дуже наочно.

Rookee

Цей сервіс радує красивим оформленням, зрозумілими звітами і дуже зручним і багатофункціональним інтерфейсом. Тут ви знайдете буквально всі існуючі функції, які вам можуть знадобитися для перевірки роботи вашого сайту.

Мегаіндекс

Даний сервіс має солідний діловий інтерфейс, до якого, втім, незабаром швидко звикаєш. Зручна функціональність, практично всі функції розташовані в головному меню, що називається "буквально під рукою". Результати просування за допомогою даного сервісу дуже обнадійливі.

WebEffector

Є можливість створювати два проекти: швидкий (економія часу) і експертний, тобто настроюється. Відкритість цін за кліки, що дозволяє вигідніше визначитися з вибором. Генерує дуже непогані анкор. 20% бюджету повертається клієнтові, коли для отримання поставленої мети вистачає 80%.