Топ-4 різних видів кондиціонерів

Домовласники звертаються до техніки кондиціонування повітря, щоб боротися зі спекою влітку. Як і більшість техніки, більш потужні і ефективні одиниці кондиціонера стоять саме дорого, і часто потрібно більше технічних навичок і зусиль, щоб встановити його, ніж менш потужну одиницю.

Мобільний кондиціонер варіюється в залежності від розміру, вимоги до установки і розміру простору, яке він повинен охолоджувати.

Ви можете також подивитися рейтинг виробників кондиціонерів.

Центральна система кондиціонування.

Системи центрального кондиціонування повітря одночасно охолоджують кілька кімнат або навіть всю житлову площу. Ці системи складаються з кондиціонера і серії, пов'язаних між собою каналів. Її можна встановити на даху або біля зовнішньої стіни, центральне кондиціонування повітря охолоджує тепле повітря і використовує вентилятор для розподілу повітря через повітроводи. Зазвичай приховані в стінах і стелях, повітроводи випускають холодне повітря через вентиляційні отвори. Багато центральні системи кондиціонування ділять повітроводи і елементи управління з центральної опалювальною технікою. Як правило, найпотужніший і дорогий варіант, будівельники зазвичай встановлюють при новому будівництві.

Одномісний кімнатний кондиціонер.

Одномісний кондиціонер охолоджує одне замкнутий простір.Одномісний кімнатний модуль виступає через отвір в зовнішній стіні; споживання пристрою і решті піддон на зовнішній стороні конструкції, вентилятор і управління знаходяться на внутрішній стороні. Одномісний кімнатний модуль значно дешевше, ніж центральні системи кондиціонування і підходять для установки при новому будівництві та реконструкції.

Віконні блоки.

Як і окремі одиниці, віконні блоки охоплюють інтер'єр структуру і зовнішній вигляд. Однак, замість того, щоб остаточно закріпити обрамлення, монтаж віконних блоків до віконної рами, розрізняються за розміром і охолоджуючої здатності. Віконні блоки прості в установці під час спекотної погоди, їх легко знімати і зберігати в холодну пору року. Ці пристрої зазвичай коштують недорого і доступні в більшості магазинів благоустрою житла.

Портативні кондиціонери.

Часто встановлюються на коліщатках, портативні кондиціонери, автономні кондиціонери, які підключаються до стандартної електричної розетки або легко переміщатися між кімнатами будинку. У той час як сильні портативні кондиціонери можуть охолоджувати всю кімнату, недорогі одиниці, як правило, охолоджують приміщення тільки в безпосередній близькості. Мобільні кондиціонери купити можна в будь-якому найближчому магазині побутової техніки.