ТОП-3 найпопулярніших пакетів офісних програм на 2013 рік

Сьогодні, спроба використовувати Office 365 у всіх підприємствах терпить крах просто тому, що ціна на ліцензію і раніше кусається. Так, реальної альтернативи цьому пакету немає, зате є варіанти ПО іншого формату. На даний момент ТОП-3 використовуваних офісних програм виглядає наступним чином:

Вже сьогодні нова версія офісних програм Office 365 перевершила навіть найсміливіші очікування аналітиків, і приносить компанії Microsoft близько мільярда доларів на рік.

1. Microsoft Office 2013

Найбільш часто користувачі встановлюють Microsoft Office 2013, адже власники пакета ПО від 2010 року мали можливість безкоштовно завантажити це оновлення. Даний пакет хороший, як мінімум, тим, що містить найбільшу кількість офісних додатків для розробки документів будь-якого типу. Також Microsoft Office 2013 примітний величезною бібліотекою шаблонів, можливість довантажувати додаткову інформацію з офіційного сайту Microsoft. При цьому, абсолютна більшість власників Microsoft Office 2013 використовує тільки 10% його реальних можливостей.

Microsoft Office 2013 хороший всім, крім високих вимог до ресурсів комп'ютера і ціни на ліцензію, що перевищує 15 000 рублів. Реально ж і 32 і 64-бітові версії пакету є стандартом офісного ПЗ, на який орієнтуються практично всі розробники.

2. Microsoft Office 365

За великим рахунком, нічим не відрізняється по функціональності від своєї "стаціонарної" версії, але працює зовсім інакше.Microsoft Office 365 поширюється в форматі підписки і являє собою приклад хмарних технологій. Незважаючи на те, що обходиться цей інструмент дорожче, він займає високе місце в ТОПі, адже дозволяє здійснювати колективну роботу над документами всіх типів. Крім іншого, в хмарної версії ПО є доступ до сховища SkyDrive і постійні бекап на сервера компанії Microsoft.

3. LibreOffice v. 4. 0. x

кроссплатформенную пакет LibreOffice v. 4. 0. x спочатку збирався під операційну систему Linux, проте вже давно доступний і для ОС від Microsoft версій XP і старше. Цей пакет підтримує і формати MS Office, однак через особливості складання у користувачів постійно виникають складнощі при роботі документів офісних форматів, що зазнали процедуру складного форматування. В принципі, якщо не працювати з файлами MS Office, а тільки створювати свої, ніяких складнощів з LibreOffice v. 4. 0. x не виникне. Однак, цей варіант складно назвати вибором професіоналів, тому LibreOffice v. 4. 0. x займає лише третє місце в ТОПі.