Топ-3 нюансу у виборі навушників для музики

Навушники вже давно стали невід'ємним атрибутом будь-якого сучасної людини. Спробуйте пройтися з ранку в громадському транспорті - абсолютно всі пасажири у віці від 10 до 80 років слухають музику.

Прилавки магазинів просто-таки завалені найрізноманітнішими "вухами". Ціна деяких порівнянна з чашкою кави, у інших же цінник з легкістю перевалює за позначку в тисячу доларів і бадьоро рухається далі. Як же зробити правильний вибір і не пошкодувати про нього згодом?

Кріплення

Спосіб, яким майбутні навушники будуть кріпитися на вашій голові, грає важливу роль. Виберете неправильну конструкцію і в результаті отримаєте дискомфорт, розчарування і зіпсоване на весь день настрій.

На ринку поширені такі варіанти кріплень:

  • Дугове кріплення .

В общем-то, що не застаріваюча класика. Навушники огинають голову слухача, щільно прилягаючи до вух. Такі навушники бувають як портативні, так і "домашні". Останні на вулицю з собою взяти не вийде з-за їх розміру (вони великі, і тягати їх весь день на голові складно);

  • Вкладиші .

Моделі подібного типу найчастіше поставляються в комплекті з купленим смартфоном або MP3-плеєром. Навушник вкладається в вухо, злегка зачіпаючи за вушну раковину. Найбільш очевидний недолік - навушники будуть випадати при будь-якому вашому різкому русі. Крім того, особливою якістю звучання такі моделі не відрізняються;