Топ-3 найкращих місця для зимового відпочинку на снігоходах

Гірськолижні курорти завжди привертали і будуть залучати любителів активного відпочинку. У світі зараз існує кілька тисяч таких місць для відпочинку, але не всі з них здатні задовольнити чудернацькі запити сучасного мандрівника. Щорічно складається рейтинг найкращих і універсальних гірськолижних курортів, в який включені дійсно найкращі з них. Нижче представлений Топ-3 найкращих місць для зимового відпочинку, кожне з яких - унікальний і абсолютно автентичний куточок природи.

1. Шамоні

Перше місце займає знаменитий на весь світ курорт Шамоні, розташований у французьких Альпах. Він є столицею світової гірськолижної культури, займаючи це місце з самого свого заснування (приблизно, середина XIX століття). На його схилах можна знайти найнеймовірніші лижні траси, а до послуг любителів поїздок по засніжених трасах завжди надаються утилітарні снігоходи. Ради тут не тільки професійним спортсменам, а й навичками в сфері сходження з гір на лижах та сноуборді. Для них обладнані кілька десятків навчальних трас, де процесом посвяти в усі тонкощі лижного спорту займається ціла команда досвідчених тренерів.

2. Санкт-Моріц

Друге місце займає не менш відоме місто Санкт-Моріц, який отримав славу притулку для світових аристократів. Місто знаходиться на швейцарському відрізку Альп, на висоті майже 2 км над рівнем моря.Почасти, аристократичність тутешніх місць досягнута надзвичайною чистотою снігових мас. В середньому, за рік в Санкт-Моріц налічується близько 320 сонячних днів, тобто відпочинок там не може бути затьмарений похмурою погодою або несподіваним ураганом. Вважається, що Санкт-Моріц - батьківщина бобслею і з цієї причини тут щорічно проходять найбільші і урочисті світові змагання з цього виду спорту.

3. "Банф"

Почесне третє місце в рейтингу самих-самих, займає курортна зона "Банф", розташована на Скелястих горах. Її ключова особливість - величезна площа і максимально розвинена інфраструктура. На займаних нею 320-ти гектарах можна знайти все для розваги на снігових трасах: будинки відпочинку, серівіси прокату, в яких можна знайти техніку і обладнання для подолання товстого шару сніжних наносів (комплекти для катання на лижах, сноуборді, снігоходи ski doo), розважальні центру і багато іншого. Дістатися до цього чудового курорту можна на своєму автомобілі, через Трансканадське шосе, або автобусним туром до однієї з місцевих готелів.

Зайнятися зимовими видами спорту в Банфі можна вже починаючи з середини листопада, коли сніговий покрив тільки досягає оптимальної висоти. Останніх відвідувачів Банф приймає в кінці травня, і після цього закривається на 5 місяців. Частина курортної зони в даному регіоні знаходиться в найстарішому однойменному національному парку Канади. Його територія неодноразово претендувала на право приймати зимові Олімпійські ігри, але завдяки зусиллям захисників природи подібне рішення не було прийнято. Це дало можливість зберегти унікальні пам'ятки природи і кілька сотень зникаючих видів рослин і тварин, які при будівництві олімпійських трас були б знищені.

Це місце є найбільш гідною кандидатурою, з точки зору компромісу між вартістю і якістю послуг, що надаються.