Топ-3 найкращих варіанти розміщення в столиці

Плануючи візит до столиці, перш за все, вирішите, де ви будете жити. Від того, який варіант розміщення ви виберете, безпосередньо залежатиме ваш туристичний маршрут і бюджет поїздки. Ми пропонуємо розглянути три кращих варіанти житла на будь-який бюджет і смак.

1. Готель преміум-класу

Перший варіант підійде для марнотратних мандрівників, готових чималі гроші віддати за номер фешенебельного п'ятизіркового готелю преміум-класу. Якщо ви ставитеся до цієї категорії, то вашим вибором стане готель radisson royal. Зупинившись в такому розкішному місці, ви претендуєте на особливу статусність - тут до постояльців ставляться з підвищеною увагою. Очевидно, що московське перебування стане приємним для вас, ви відчуєте себе царствено і невимушено, а відвідавши ресторан на даху, відчуєте, що вся столиця - у ваших ніг. Розташований готель в будівлі однієї з семи знаменитих сталінських висоток, завдяки цьому всередині панує особлива атмосфера. Відмінне розташування, вишукані інтер'єри та захоплюючі краєвиди з вікон - ось за що люблять гості столиці це місце.

2. Готель економ-класу

Якщо ваша мета - знайти економ-варіант для проживання, прийнятне співвідношення якості і ціни, то вас чекає Сімба хостел на Арбаті. Переваги хостелів в тому, що в них зовсім не обов'язково оплачувати одномісний або двомісний окремий номер, можна зупинитися на оренді спального місця в багатомісних кімнатах.Як правило, в таких номерах встановлені добротні двоярусні ліжка, а для особистих речей передбачені спеціальні шафки. На поверсі є не тільки туалет і душові, але навіть кухні і кімнати для проведення дозвілля. Нерідко хостели стають місцем, де зав'язуються інтернаціональні дружні стосунки. Вибираючи хостел, ви отримуєте шанс поселитися в самому центрі за близьку до символічної ціну.

3. Каучсерфінг

Третій варіант - порятунок для тих, хто планує не витратити на проживання жодної копійки. Ні, ми не пропонуємо ночувати на вокзалах і в парках, ми маємо на увазі каучсерфінг. Цей метод полягає в тому, щоб знайти в інтернеті людини, готового дати притулок у себе мандрівника на час його візиту. Таких людей, як з'ясувалося, чимало. Важливий нюанс полягає в тому, що привітний господар, швидше за все, розраховує на дружнє спілкування - будьте готові розповісти про своє рідне місто і про вчинені подорожах. Домовляючись з каучсерфером, ви позбавлені можливості вибрати район для проживання, зате зможете попросити показати вам Москву і її найцікавіші місця.