Топ-10 способів отримання безперебійного трафіку

Для чого компанії створюють сайти? У багатьох випадках, щоб збільшити за допомогою товарообігу прибуток, створити перспективний бізнес. Для того, щоб сайт приносив дохід, потрібно його зробити сучасним і відвідуваним.
Головним показником відвідуваності ресурсу є-трафік. Чим більше відвідувачів буде заходити на ваш сайт, тим краще. Однак, потенційний клієнт не завжди робить покупку. Він міг потрапити до вас абсолютно випадково, по банеру або по примушуванні з іншого сайту.
Так чи потрібно взагалі міряти трафік?
Для рейтингу обов'язково. Якщо ж це розважальний портал, дохід від такого ресурсу складається з розміщеної реклами. Наприклад: Cost Per Millenium - сама просунута модель установки банерів. Від кількості відвідуваності сайту залежить ваш дохід.

Зміст:

 • 10 основних пунктів в збільшенні відвідуваності
  • 1. Доменне ім'я
  • 2. Публікація розсилки
  • 3. Написання статей
  • 4. Встановлюйте посилання на схожі ресурси
  • 5. Підпис
  • 6. Радьтеся
  • 7. Надання безоплатної послуги
  • 8. Співпраця
  • 9. Програми лояльності
  • 10. Реклама

10 основних пунктів в збільшенні відвідуваності

1. Доменне ім'я

Придумайте легко запам'ятовує доменне ім'я. Це дуже складний і актуальне питання. Назва вашої компанії не завжди підійде, так як може бути зайнятий.

2. Публікація розсилки

Пропонуйте своїм потенційні клієнтам тільки якісні, корисні матеріали.Бажано, щоб публікації були по темі і товару вашого сайту. Підготуйте вашу цільову аудиторію до придбання саме вашого товару.
Ні в якому разі не використовуйте SPAM, це згубно позначиться на репутації вашої фірми і викличе до неї роздратування і відразу. Велика ймовірність потрапити в чорний список SPAM- адрес.

3. Написання статей

Пишіть хороші статті і розміщуйте їх в схожих розсилках.
Публіцистика в інтернеті - це цілий напрямок в рекламній і дискусійною діяльності. Грамотно підібраний інформаційний матеріал викличе довіру між продавцем і покупцем.

4. Встановлюйте посилання на схожі ресурси

Створіть контакти між продавцями і клієнтами. Поставте посилання на всі портали де можна отримувати бонуси. Заохочуйте відвідувачів через продуманий контекст.

5. Підпис

Завжди до тексту додавайте свій підпис. Це свого роду ваша візитна картка.

6. Радьтеся

Ведіть колонку корисних порад. Публікуйте грамотні безкоштовні доводи, це збільшить довіру до вас і вашої продукції.

7. Надання безоплатної послуги

Відмінний спосіб повернення клієнтів знову і знову. Це може бути безкоштовний календар або плакат, у загальному все, що завгодно, тільки пам'ятайте «золоте» правило, - витрати на таку рекламу не повинні перевищувати доходів.

8. Співпраця

Допомагайте за допомогою вашого сайту продавати товар інших фірм, і отримуйте додатковий дохід до вашого бізнесу. Підключіть кращі партнерські програми для сайту і отримуйте прибуток.

9. Програми лояльності

Додайте на сайті реєстраційні форми для дослідження маркетингових зусиль.

10. Реклама

Розміщуйте тільки доступну рекламу для залучення клієнтів.Це може бути реклама в інтернеті, на радіо, в телевізорі і т. Д.