Топ-10 безвізових країн для відпочинку в 2016 році

Багато хто мріє побувати за кордоном, але не кожен турист може собі дозволити поставити в закордонний паспорт заповітну візу. У кого-то часу немає, а деякі просто не бажають витрачати його, прагнучи швидше відправитися за квитком на літак. Варто відзначити, що є багато країн, які приймають росіян з розпростертими обіймами. Не впадай у відчай! Насолоджуватися відпочинком в парку або на садовій ділянці не доведеться. Так що сміливо збирайте валізи і вибирайте найбільш вподобану країну зі списку.

Подорожуйте взимку: Топ-10 безвізових країн для відпочинку цілий рік.

Зміст:

  • 1. Туреччина
  • 2. Єгипет
  • 3. Таїланд
  • 4. Україна
  • 5. Ізраїль
  • 6. Туніс
  • 7. Чорногорія
  • 8. В'єтнам
  • 9. Домініканська республіка
  • 10. Куба

1. Туреччина

Отже, відкриває рейтинг Туреччина. Тут, згідно з рейтингом 2016 року, туристів чекають кращі готелі світу. За минулий рік тут провели відпустки понад два мільйони туристів. Улюбленими, звичайно, є літні місяці. Тому що тільки влітку люди можуть перебувати тут цілих два місяці! У зимовий сезон час безвізового відпочинку скорочується вдвічі. Прикордонники можуть заглянути в ваш закордонний паспорт лише для того, щоб упевнитися, що документ не прострочений. Якщо вам потрібно міняти його в найближчі 3 місяці, а у вас на руках не виявиться зворотного квитка, то справи кепські.

2. Єгипет

Друге місце дісталося Єгипту.Тут, за інформацією експертів, відпочили майже два мільйони людей з різних куточків Землі.

3. Таїланд

Замикає трійку лідерів Таїланд. Вас попросять лише вірно заповнити міграційну карту; наявність паспорта, термін якого не закінчився, теж є однією з умов безпроблемного перебування в країні. Сюди в минулому році вирішили з'їздити близько 900 тисяч чоловік.

Рекомендуємо: Рейтинг кращих готелів Таїланду 2016.

4. Україна

Четвертої в рейтингу (у всякому разі, до минулого року) відзначається України. Для її відвідування від вас зажадають паспорт, можна надати і "заграннік". На українських пляжах в попередньому році полежали більше 300 тисяч чоловік.

5. Ізраїль

На п'ятій сходинці розташовується Ізраїль. Цьому напрямку віддали перевагу близько сотні тисяч російських громадян. Відомо, що ізраїльтяни вирішили скасувати візовий режим 7 років тому. Однак місцеві прикордонники дуже педантично ставляться до документів. Закордонний паспорт повинен бути чинним, потрібно мати в запасі як мінімум 6 місяців. Якщо термін дії документа менше, вас можуть відправити назад. Але це ще півбіди. Серйозніші умови висуваються військовим. Їм необхідно довести мету свого туристичного візиту.

6. Туніс

Тунісу віддали 6-е місце. Щорічно цю країну відвідують тисячі росіян. Кожен турист має можливість відпочити тут протягом 14 днів, маючи на руках туристичну путівку.

7. Чорногорія

Чорногорія теж готова прийняти безвізові туристів на цілий місяць. Близько двохсот тисяч жителів Росії вибрали цей напрямок в минулому році. А укладачі цього списку віддали цій країні 7-е місце.

Вам сподобається: Кращі курорти Чорногорії на всі випадки.

8. В'єтнам

На 8-й рядок помістили В'єтнам. Відпочинком тут можна насолоджуватися 15 днів. Але головною умовою є наявність закордонного паспорта, який дійсний більше 3-х місяців. Можуть вимагати показати наявність квитків на батьківщину. У всякому разі, близько 150 тисяч росіян не побоялися цих умов.

9. Домініканська республіка

Для відправлення в Домініканську республіку (9-е місце) туристу потрібно взяти з собою діючий закордонний паспорт, тримати при собі квиток назад, а також на місці прибуття всіх прилетіли попросять відзначитися в туристичній картці. На цьому умови закінчуються. Насолоджуйтесь відпочинком весь місяць! Крім того, можете пишатися, якщо вам вдасться побувати саме тут. Експерти одного з сайтів, присвячених подорожам, називають відпочинок в Домінікані елітним. Популярним курортом вважається Пунта-Кана. Втім, і ціни тут відповідні. Однак понад 140 тисяч росіян прилетіли відпочивати в цей туристичний комплекс.

Корисно знати: Топ-5 теплих країн з дешевою нерухомістю.

10. Куба

Замикає рейтинг безвізових країн Куба. Приблизно 60 тисяч російських громадян вирушили в довгоочікувану відпустку сюди. Вимоги до знаходження тут такі ж, як в Домініканській республіці.

Підіб'ємо підсумок. Щоб добре відпочити далеко від Росії, не потрібно тут же бігти і оформляти візу. Є країни, куди можна поїхати і без неї. Але тільки наявність закордонного паспорта все ж буде потрібно. І стежте, щоб термін його дії був якомога довше. І тоді все буде відмінно. Приємного відпочинку!