Топ-10 найсексуальніших купальників в кінофільмах

Іноді не тільки фільми запам'ятовуються, але ще й те, що одягнута на головних героях. Особливо коли це дівчата! За багато років існування кіноіндустрії, в фільмах засвітилося безліч купальників, багато з яких є вельми сексуальними. Які найсексуальніші купальники за весь час свого існування приготувала для нас кіноіндустрія?

Зміст:

  • 10 місце - 1953 рік - Бріджит Бардо
  • 9 місце - 1965 рік - Наталія Селезньова
  • 8 місце - 1966 рік - Рекел Уелч
  • 7 місце - 1969 рік - Світлана Світлична
  • 6 місце - 1983 рік - Керрі Фішер
  • 5 місце - 1986-2006 роки - Ель Макферсон
  • 4 місце - 1989 рік - Памела Андерсон
  • 3 місце - Міла Йовович > 2 місце - 2002 рік - Хеллі Беррі
  • 1 місце - 2003 рік - Демі Мур і Кемерон Діас
10 місце - 1953 рік - Бріджит Бардо

"Маніна, жінка без вуалі" - це той самий фільм, де юна кокетка Бріджит Бардо приміряла сексуальне бікіні. Сьогодні купальники магістраль 2013 вже нікого не шокують, проте на пляжі фурор точно зроблять. Так сталося і з 18-річною актрисою, коли вона позувала на Каннському фестивалі фотографам в відвертому купальному вбранні.

9 місце - 1965 рік - Наталія Селезньова

У списку найбільш відвертих пляжних нарядів і червоний купальник Наталії Селезньової з чорної симпатичною облямівкою. Саме цей предмет одягу став заповітною мрією багатьох радянських панянок.Роздільні моделі в ті далекі радянські часи були в дефіциті, тому цінний реквізит довелося "добувати" у спекулярнов.

8 місце - 1966 рік - Рекел Уелч

Символом давно минулої епохи стала вигнана з раю "Єва", яку зіграла актриса Рекел Уелч в кінострічці "Мільйон років до нашої ери". Розкішне бікіні зі шкіри та хутра, що прикрашало тіло актриси, вважається донині символом жіночої сили. Дизайном займалася сама актриса.

7 місце - 1969 рік - Світлана Світлична

Хто ж не пам'ятає цей культовий радянський фільм, де в ролі спокусниці виступала Світлана Світлична! Образ цієї жінки в купальнику запам'ятався надовго не тільки радянським жінкам, а й чоловікам.

6 місце - 1983 рік - Керрі Фішер

Вона запам'яталася глядачам як Принцеса Лея з "Зоряних воєн. Повернення джедая", які вийшли на екрани в 1983 році. Принцеса Лея, яка приміряла на себе роль рабині, була об'єктом загального обожнювання, а предметом заздрості фетишистів - її золотий бікіні. Багато дівчат після виходу фільму бажали також придбати таку ж модель.

5 місце - 1986-2006 роки - Ель Макферсон

Завдяки цій пані спортивні купальники стали вельми популярними. Коли стало випускатися знамените додаток Sports Illustrated Swimwear похизуватися в спортивній моделі або ж в бікіні на обкладинці журналу було честю для будь-якої актриси або моделі. Ель Макферсон знялася для обкладинки журналу цілих 5 разів, тому і стала його живим символом.

4 місце - 1989 рік - Памела Андерсон

Без цієї грудастой актриси список не був би повним. Знявшись в "Рятувальниках Малібу", Пем стала еталоном для наслідування багатомільйонної армії прихильниць. І це все завдяки лайкри, яка зможе зробити будь-яку фігуру просто ідеальною.

3 місце - Міла Йовович

Біла модель з фільму "П'ятий елемент", яка складається з суцільних смуг, по праву може носити звання однієї з найсексуальніших. Оригінальна ідея і фасон допомогли Мілі стати популярною.

2 місце - 2002 рік - Хеллі Беррі

"Помри, але не зараз" - це черговий фільм про агента британської спецслужби за участю жінки-кішки. Він запам'ятався глядачам епізодом, коли з піни морської дама Бонда вийшла в ретро моделі яскраво-оранжевого кольору, який і сьогодні зберігається в гардеробі актриси.

1 місце - 2003 рік - Демі Мур і Кемерон Діас

Ефектно виглядали дами на узбережжі в кінофільмі "Ангели Чарлі". Це були моделі чорного і білого кольору. До слова, купили дані моделі костюмери фільму в магазині Milly Biarritz.