Топ-10 російських зірок сочинської Олімпіади

Олімпійська збірна Росії нарешті сформована, і почалося активне обговорення шансів на медалі. В олімпійський склад включені 223 спортсмена. А значить наша збірна буде в 2014 році найчисельнішою за весь час участі Росії в Зимових Іграх.

В порівнянні з Ванкувером 2010 року команда значно помолодшала - середній вік олімпійців - 22, 5 року, чотири роки тому цей показник дорівнював 26 рокам. Юним спортсменам ще тільки належить голосно заявити про себе, але є в збірній і ті, хто давно завоював пошану і славу. Саме про них сьогодні піде мова в нашій десятці, куди увійшли Топ-10 російських зірок сочинської Олімпіади .

Зміст:

  • 10. Віктор Ан
  • 9. Павло Дацюк
  • 8. Тетяна Волосожар і Максим Траньков
  • 7. Альберт Демченко
  • 6. Олександр Зубков
  • 5. Ольга Зайцева
  • 4. Євген Малкін
  • 3. Ілля Ковальчук
  • 2. Євген Плющенко
  • 1. Олександр Овечкін

10. Віктор Ан

До 2011 року 29-річний спортсмен представляв Республіку Корея. Ан - майстер шорт-треку. Він є триразовим олімпійським чемпіоном, п'ятикратним чемпіоном світу, а також дворазовим володарем кубка Світу.

9. Павло Дацюк

Швидше за все, для 35-річного хокеїста майбутні Ігри - останній шанс завоювати олімпійське золото. Поки в скарбничці Дацюка є бронза Олімпійських ігор 2002 року, Кубок Стенлі і звання чемпіона Росії.

8. Тетяна Волосожар і Максим Траньков

Діючі чемпіони Росії, Європи, а також світу в парному катанні можуть на олімпійське золото 2014 року.У нинішньому році ця чудова пара втретє завоювала титул кращої в Європі.

7. Альберт Демченко

Демченко - найдосвідченіший серед російських саночників. Альберт 6 разів брав участь в Олімпійських іграх, в сезоні 2004-2005 гон виграв кубок світу з санного спорту. Ймовірно, Сочинська Олімпіада стане останньою в кар'єрі спортсмена.

6. Олександр Зубков

Цей 39-річний бобслеїст - 4-кратний чемпіон Європи, чемпіон світу, а також срібний призер Олімпіади 2006 року і володар олімпійської бронзи 2010 року. Для Зубкова Сочі-2014 стануть, ймовірно, красивим завершенням кар'єри.

5. Ольга Зайцева

Серед діючих біатлоністок Росії Ольга - найтитулованіша. У Зайцевої 3-кратне звання чемпіона світу і дві золоті олімпійські нагороди. У нинішній команді біатлоністок Ольга є безперечним лідером.

4. Євген Малкін

Малкіну 28 років, і він знаходиться на піку спортивної форми. Євген має титул чемпіона світу, він двічі виступав у складі російської збірної на Олімпійських іграх. На час Олімпіади Малкін покинув клуб Піттсбург Пінгвінз, в якому грає в складі НХЛ.

3. Ілля Ковальчук

У складі російської збірної цей досвідчений хокеїст взяв участь в 9 чемпіонатах світу і трьох Олімпіадах. Ковальчук знаменитий тим, що часто використовує ключку з неправильно загнутим гаком, за що має прізвисько "Капітан Крюк".

2. Євген Плющенко

Вибір Плющенко в якості представника Росії в чоловічому одиночному катанні викликає чимало суперечок. Адже відомо, що у Євгена серйозна травма спини, яка може відбитися на виступі. Проте, триразовий чемпіон світу, семиразовий чемпіон Європи та призер трьох Олімпіад показав блискучий результат на контрольному прокаті, що забезпечило йому місце в збірній.

1. Олександр Овечкін

Дворазовий чемпіон світу і учасник двох Олімпіад є сьогодні найбільш упізнаваним серед російських хокеїстів. Овечкін - один з кращих бомбардирів в НХЛ, в 2008 році він став першим хокеїстом в історії, яка уклала контракт на суму більше $ 100 мільйонів.