Топ-10 правил вибору нового купальника

Курортний сезон вже стартував, а значить, пора поповнити гардероб новим купальником. Тим більше, що правильно підібраний купальний костюм будь-яку фігуру наблизить до ідеалу.

Сучасні тканини, фурнітура та хитромудрий крій допоможуть приховати животик, подовжити ноги, підтягнути сідниці і наростити бюст. Топ-10 правил вибору нового купальника представлений в сьогоднішній підбірці.

Зміст:

  • 10. Перевагу перевіреним виробникам
  • 9. Спеціальний крій допоможе приховати живіт
  • 8. Високо вирізані плавки подовжують ноги
  • 7. Спеціальні вставки допоможуть збільшити бюст
  • 6. Купальник для пишного бюста повинен забезпечити хорошу підтримку
  • 5. Приховати стегна допоможе спідничка
  • 4. Різнобарвний купальник приховує недоліки
  • 3. Рюші і волани допоможуть змоделювати фігуру
  • 2. Малюнок має значення
  • 1. Склад тканини дуже важливий

10. Перевагу перевіреним виробникам

Вибираючи купальник від таких відомих брендів як Speedo, Magistral, Victoria's Secret, можна бути впевненою, що ремені не будуть відстібатися в самий невідповідний момент, а яскраві фарби не зблякнуть на сонці. Крім того, якісний купальник збереже форму протягом усього сезону.

9. Спеціальний крій допоможе приховати живіт

Якщо область талії не досконала, варто віддати перевагу купальник в актуальному стилі ретро з високими трусиками або злитий купальник. У злитих моделях допомагає замаскувати невеликий живіт драпірування, а також присборенная панель в передній частині купальника.

8. Високо вирізані плавки подовжують ноги

Модні сьогодні купальники в стилі ретро з закритими плавками, на жаль, часто вкорочують ноги. А ось високий виріз на стегнах значно додає ногам довжини, хоча форма стегон при цьому повинні бути без вад.

7. Спеціальні вставки допоможуть збільшити бюст

Візуально зробити груди повніше допомагають купальники-бандо, які часто мають складки і драпірування у верхній частині. Також хороші бюсти зі спеціальним гелевим наповнювачем. А ось від купальника на поролоні краще відмовитися - сохнути він буде дуже довго.

6. Купальник для пишного бюста повинен забезпечити хорошу підтримку

Найкраще підійде так званий халтер-топ, бретелі якого зав'язуються навколо шиї. Під грудьми повинна бути щільна еластична стрічка, яка також допоможе підтримати пишний бюст.

5. Приховати стегна допоможе спідничка

Купальник з невеликою спідничкою прикриє повненькі стегна. Бажано, щоб "спідниця" була одношарова, т. К. Легкість забезпечить купальнику швидке висихання.

4. Різнобарвний купальник приховує недоліки

Сьогодні дуже модно поєднувати ліф і плавки різних кольорів. І цей прийом допоможе наблизити фігуру до ідеалу. Наприклад, щоб візуально збільшити бюст, вибирайте світлий або строкатий ліф і темні однотонні плавки.

3. Рюші і волани допоможуть змоделювати фігуру

Дрібні рюші на ліфі купальника збільшують бюст, а широка оборка на стегнах приховує недоліки. Добре виглядає коса оборка, кинута через злитий купальник, вона візуально витягує фігуру.

2. Малюнок має значення

Якщо потрібно зробити тіло стрункішим, варто віддавати перевагу вертикальній смужці, крупному принт, забарвленням "color-block".Якщо ж потрібно додати об'єм, то підійде невеликий малюнок і горизонтальна смуга.

1. Склад тканини дуже важливий

Перше правило вибору купальника: Якщо потрібно, щоб купальник десь щось для втягування або підтримував, то тканина повинна містити не менше 5% лайкри і максимальну частку еластану. Бюджетна модель з поліестеру тільки підкреслить всі складочки і нерівності. Добре моделює фігуру нейлон, але він швидко вигоряє на яскравому сонці.