Топ-10 приводів випити

Ні для кого не секрет - бувають в житті події, які просто не можна не відзначити вживанням того чи іншого міцного напою. Причому соціологи і психологи помітили, що одні радощі й прикрощі заливаються вином частіше за інших.

Сьогодні ми представляємо Топ-10 приводів випити , в який не стали включати наступаючий Новий рік - про нього і так все пам'ятають. Примітно, що незалежно від приводу, найпопулярнішими в світі тостами залишаються вічні "За здоров'я!" і "За Вас!".

Зміст:

  • 10. Романтичне побачення.
  • 9. Корпоративна вечірка.
  • 8. Новосілля.
  • 7. Підвищення по службі.
  • 6. Звільнення з роботи.
  • 5. Розставання з дівчиною (хлопцем, дружиною, чоловіком).
  • 4. Народження дитини.
  • 3. Велика покупка.
  • 2. Весілля.
  • 1. День народження.

10. Романтичне побачення.

Психологи погоджуються, що келих вина дійсно допомагає зняти зайву напругу і налаштуватися на романтичний лад. Ось тільки зловживання алкоголем може призвести до того, що на ранок не всі учасники побачення зможуть пригадати його подробиці.

9. Корпоративна вечірка.

Так вже прийнято, що в компанії колег по роботі від випивки не відмовляються. Небажаючих випивати відразу викликає підозри в невірності колективу, в слабкості здоров'я, в професійну непридатність, нарешті. Тому, згідно з опитуваннями, близько 70% росіян ніколи не відмовляються від випивки на корпоративі.

8.Новосілля.

Навіть якщо не очікується приходу гостей, переїзд в новий будинок прийнято відзначати під дзвін келихів. Що не дивно, адже придбання житла - заповітна мрія мільйонів. А коли мрія збувається, не гріх і відзначити.

7. Підвищення по службі.

Як правило, просування по кар'єрних сходах частіше відзначають з алкоголем чоловіки. Природно, що успіх хочеться продемонструвати друзям і знайомим, замовивши пляшку вина дорожче.

6. Звільнення з роботи.

Цей привід є найпоширенішим для випивки на самоті. Навіть якщо рішення було добровільним, багатьом келих спиртного допомагає вгамувати неминучі стрес і хвилювання.

5. Розставання з дівчиною (хлопцем, дружиною, чоловіком).

У такій ситуації хтось п'є від горя, хтось від радості. Але в будь-якому випадку настільки кардинальна зміна в житті, як правило, не обходиться без спиртного - стрес все-таки.

4. Народження дитини.

В переважній більшості випадків народження спадкоємця - це привід випити для щасливого батька. Зрозуміло, що не менше щасливій мамі просто не до того. Зате чоловіки часто святкують настільки радісна подія кілька днів поспіль.

3. Велика покупка.

Така вже прикмета - щоб річ служила довго і справно, треба її "обмити". Ось і стає якось страшно їздити на «не обмитий" автомобілі або навіть включати »не обмиту" посудомийку.

2. Весілля.

Мало яка подія збирає таку кількість випивають в одному і тому ж місці. На традиційних весіллях, які налічують більше сотні запрошених, за здоров'я молодих часто випивають навіть ті, хто молодих і бачить то вперше.

1. День народження.

В Росії лише 20% людей старше 18 років не вживають спиртного в власний День народження.Більша ж частина населення країни з радістю підтримує традицію пити за здоров'я іменинника і бажати довгих років під дзвін келихів.