Топ-10 причин дорожніх аварій

Велика частина молодих водіїв використовують машину як нічний клуб, гардероб, їдальню. Але з роками вони розуміють, що водіння транспортного засобу вимагає до себе пильної уваги. Вже всім відомо, що водії у віковій категорії від 18 до 23 років в кілька разів більше схильні до аварій, ніж більш досвідчені водії. Це пояснюється несерйозністю поведінки на дорозі, відсутністю досвіду.

Всього можна виділити десять причин, які відволікають водія від безпечної їзди:

Зміст:

  • 1) Спілкування за кермом з друзями.
  • 2) Розмова по мобільному телефону.
  • 3) Набір смс повідомлення за кермом.
  • 4) Прослуховування улюбленої музики.
  • 5) Прийом їжі і водіння.
  • 6) Рух під музику.
  • 7) Активна настройка автомобіля за кермом.
  • 8) Нерви - ворог водія.
  • 9) Дезорієнтація.
  • 10) Макіяж.

1) Спілкування за кермом з друзями.

Молоді водії, які пересуваються в компанії зі своїми друзями, знайомими, частіше потрапляють в ДТП, ніж при їзді в поодинці. Адже водієві доводиться відволікатися на розмови, втрачаючи концентрацію на дорозі.

2) Розмова по мобільному телефону.

Навіть якщо є гарнітура, краще перенести розмову на потім. Ідеальний варіант - це припаркуватися і поговорити. Вже давно доведено, що розмови по стільниковому телефону відволікають від дороги водія.

3) Набір смс повідомлення за кермом.

Друкувати короткі смс повідомлення про те, що ви купили диски 15 розміру за кермом автомобіля - це не найкраща ідея.Обидві руки повинні бути на кермі, для того щоб завжди мати можливість зреагувати на дорожню ситуацію.

4) Прослуховування улюбленої музики.

Прослуховувати улюблену музику за кермом - це просто приємно. Але той факт, щоб налаштувати улюблену радіостанцію, поміняти СD диск, знайти ту саму пісню, досить сильно впливає на аварійність на дорозі. Варто заздалегідь підготувати улюблені диски, пісні, радіостанцію.

5) Прийом їжі і водіння.

Часто буває, що мало часу, щоб перекусити, тому водії відвідують закусочні швидкого харчування, з метою взяти гамбургер з соком і швидко перекусити за кермом. Все-таки варто зупинитися, а не перекушувати швидко під час водіння. Це не тільки відволікає водія, але і шкідливо для організму.

6) Рух під музику.

Кожен водій хоч раз відчував ритм музики, супроводжуючи його рухами і голосом. Такі дії можуть поставити будь-якого водія під загрозу, оскільки водій адекватно в цей момент часу не може реагувати на дорожню ситуацію. Варто слухати музику на розумної гучності.

7) Активна настройка автомобіля за кермом.

Не варто програмувати автомобіль під час водіння. Відволікаючись від дороги на кнопки, водій може потрапити в саму страшну аварію. Будь-які функції варто заздалегідь налаштувати.

8) Нерви - ворог водія.

Коли водій зол або засмучений, він неадекватно реагує на все, що його оточує. Багато тиснуть більше газу або поводяться на дорозі агресивно. Щоб запобігти неприємні ситуації на дорозі, краще утриматися від водіння в такий період життя.

9) Дезорієнтація.

Читання маршрутів карти з однією рукою на рульовому колесі може бути небезпечним заняттям.Краще водієві зупинитися і ознайомитися з маршрутом.

10) Макіяж.

Дана причина відноситься більше до дівчат. Не варто фарбуватися за кермом - це може стати небезпечним як для водія, так і оточуючих учасників руху.