Топ-10 професій для всіх, хто любить подорожувати

Тим, хто не уявляє життя без яскравих вражень, зміни місць і калейдоскопа нових облич, варто вибирати професії, що дозволяють багато подорожувати.

Серед безлічі занять, що дозволяють поїздити по світу, напевно можна знайти щось до душі. Кращі варіанти увійшли в наш топ-10 кращих професій для мандрівників .

Зміст:

  • 10. Журналіст
  • 9. Фотограф
  • 8. IT-фахівець
  • 7. Бортпровідник
  • 6. Пілот
  • 5. Аніматор
  • 4. Гід
  • 3. Готельний критик
  • 2. Співробітник круїзного лайнера
  • 1. Волонтер

10. Журналіст

При певному менталітеті розвинути у себе навик написання статей нескладно. Але в роботі журналіста важливі не тільки грамотність і хороший склад, а й уміння знайти справді цікаву тему. Будучи журналістом, можна подорожувати як в пошуках матеріалів для роботи, так і просто працюючи віддалено.

9. Фотограф

Реально заробляти на продажу фотографій з різних куточків планети можуть тільки дійсно талановиті люди. Якщо талант є, то можна як продавати фотографії тих місць, які відвідав фотограф, так і підробляти на весіллях, в готелях, парках розваг.

8. IT-фахівець

Хороший програміст може собі дозволити працювати віддалено. Головне - дотримання термінів, встановлених замовником, і сумлінну працю. А вже де ця трудова діяльність відбувається - під пальмами або в офісі, дійсно роботодавця не цікавить.

7. Бортпровідник

Перш ніж потрапити на міжнародні лінії, напевно доведеться доводити свій професіоналізм і профпридатність. Також обов'язково знання іноземних мов і готовність багато працювати з незмінною посмішкою на обличчі. У нагороду за це бортпровідник може абсолютно безкоштовно відвідувати різні країни.

6. Пілот

Складна і відповідальна професія робить людину щасливою, якщо він працює пілотом за покликанням. Додатковим бонусом стане можливість проводити вихідні та перерви між рейсами в Токіо, Нью-Йорку, Лісабоні та інших не менш привабливих містах.

5. Аніматор

Артистичний, товариський і володіє іноземними мовами людина без проблем знайде роботу аніматора в гарному готелі. Свої сили можна пробувати як в традиційних Туреччини, Єгипті та ОАЕ, так і в США, Мексиці, ПАР, та й в готелях будь-яких інших країн.

4. Гід

Для гіда важливі вміння спілкуватися з малознайомими людьми, грамотна мова і досконале знання місцевих визначних пам'яток. Хороший гід завжди вміє знайти щось цікаве на самому повсякденному маршруті. А прагнення до нових знань дозволяє змінювати міста і країни з бажаної періодичністю.

3. Готельний критик

Славних готельних критиків, яких готові приймати кращі готелі, не так вже й багато. Запорука успіху в такій професії - це пунктуальність і увага до дрібниць. Для початку можна завести власний блог про готелі, а потім вже пропонувати свої послуги профільним сайтам і фахових видань.

2. Співробітник круїзного лайнера

Це, власне, не окрема професія, але ціле коло можливостей. На круїзних кораблях потрібні аніматори, офіціанти, гіди, адміністратори, покоївки, кухарі, техніки і т.д. Чи не в кожному порту під час круїзу і службовців випадає можливість зійти на берег, але шанси за кілька сезонів побачити пару десятків країн досить високі.

1. Волонтер

Всупереч поширеній думці, робота волонтера не завжди є безкоштовною. Дуже часто волонтерам платять благодійні організації та спонсори, послуги яких вони представляють. Волонтери працюють під час великих спортивних заходів, пропагують здоровий спосіб життя, допомагають бідним, проводять навчання та т. Д. Найчастіше робота волонтера пов'язана з відвідуванням не самих популярних туристичних країн в Африці, Латинській Америці, Океанії.