Топ-10 найкрасивіших озер в світі

В порівнянні з «братами власними старшими» - річками, морями і океанаміі, озера поступаються їм за багатьма параметрами, головний з яких - байдужість людини до їх красі, адже серйозно більшої туристичної привабливістю користуються саме останні, проте, потрібно зробити висновок, що озера з власної історії і мальовничості аж ніяк не постійно уступу т їм, а іноді навіть перевершують. Втім останнім часом подорожі до озер стають дедалі популярнішими серед туристів цілого світу. Отже, рейтинг найбільш прекрасних у світі озер (за версією журналу «Associatedcontent»)

Зміст:

  • 10 місце: Озеро Таал, Лусон, Філіппіни
  • 9 місце: Озеро Кратер, Орегон, США
  • 8 місце: Озеро Атитлан, Гватемала
  • 7 місце Озеро Небес, Китай / Сівши. Корея
  • 6 місце: Озеро Байкал, РФ
  • 5 місце: Плитвицкие озера, Хорватія
  • 4 місце: Озеро Ассал, Джібутті
  • 3 місце: Озеро Керуючий, РФ
  • 2 місце: Озеро Тітікака, Болівія / Перу
  • 1 місце: Озеро Тоба, Суматра, Індонезія

10 місце: Озеро Таал, Лусон, Філіппіни


Це прісноводне озеро в мальовничому районі Батангаса на Філіппінах, ймовірно, і не найбільше в країні (воно забирає II-е місце по поверхні), проте саме приголомшливе, це точно. Відвідувачі мають можливість перетнути озеро і відправитися до вершини вулканічного о-ва на узбережжя озера Таал для отримання незабутніх вражень.

9 місце: Озеро Кратер, Орегон, США

Результат найсильнішого землетрусу з-за масивного вулканічного виверження близько 8 000 років тому, озеро Кратер на Тихоокеанському узбережжі на північному з.штату Орегон встановлено чудовою чіткістю різновидів і насиченим синім відтінком. Озеро - частина національного парку, і найбільш глибоким озером Орегона і одним з найбільш глибоких в США.

8 місце: Озеро Атитлан, Гватемала

Закритий басейн чудовою країні Гватемалі, нарівні з іншими мальовничими красотами місцевості, лежить легендарне озеро Атитлан, сформований більше ніж 84 000 років тому під час руйнівного вулканічному виверженні.

7 місце: Озеро Небес, Китай / Сівши. Корея


З досить романтичним найменуванням, це озеро розділяє кордон Китаю і Сівши. Кореї і є найбільш високогірним озером кратера в світі. Також, озеро Небес ще й містичне: аборигени, як з позиції Китаю, так і Кореї, розповідають про подібність лохнесского чудовиська, що живе в рівні озера. А ще це одне з небагатьох озер в нашому списку, обладнане готелями на узбережжі і з разить туристичною інфраструктурою.

6 місце: Озеро Байкал, РФ


Російське озеро Байкал до того ж увійшло до рейтингу найбільш красивих озер на планеті, і не дарма, адже Байкал можна назвати справжнім восьмим чудом світу, правда, природною. Найстаріше, саме саме і глибоке прісноводне озеро в світі і ще чимало чого саме. Буквально, озеро Байкал має одну п'яту всієї прісної води на планеті. Важко собі уявити розміри даного озера, варто приїхати сюди і зрозуміти, що все-таки більше коректне ім'я озеру Байкал - Байкальської море.

5 місце: Плитвицкие озера, Хорватія


Незвичайна ланцюг шістнадцяти озер з пейзажами, просто захоплюючими дух, в Хорватії, в районі кордону Боснії і Герцеговини, є головною національною гордістю парку і ділянкою під охороною ЮНЕСКО.Ці озера сформувалися з тектонічних рухів тутешніх гір, їх відрізняють дивні колірні зміни протягом цілого року. З щільно засаджених деревами круч, водоспадів і печер, Плитвицкие озера здаються просто чудовими.

4 місце: Озеро Ассал, Джібутті


З берегами, котрі є найнижчою точкою в Африці, це озеро має максимально велику частку солі в своїх водоймах в світі. Неймовірно, однак вміст солі в озері Ассал становить в районі 35%, що робить його води особливо красивими. Теж води озера застосовуються для видобутку маси мінералів.

3 місце: Озеро Керуючий, РФ


Хто заявив, що краса озера може виявитися лише природною. Озеро Керуючий, наприклад, змінило своє обличчя завдяки діяльності людини, точніше, завдяки радіоактивних відходів, котрі зливалися сюди чимало років з місцевого хімзаводу. Через це з озера почали виростати незвичайної форми скелі. Хоча туристам сюди хід закритий через підвищений фону радіації: зміст в озері елемента Кюрі долає норму в 35 разів. Озеро Керуючий скоро пропаде з лиця землі, так як уряд вирішив засипати його води для безпеки.

2 місце: Озеро Тітікака, Болівія / Перу


Так красиве, ніби намальоване, зображення озера Тітікака ідеально для експлуатації в якості шпалер для робочого столу. Розташоване негайно в 2-х державах, озеро Тітікака є найбільш високогірним у всій Ю. Америці (3800 м над рівнем моря), і найбільш великим озером в Ю. Америці. Мальовничість Тітікаці додають акуратні села, розкинуті по узбережжю.

1 місце: Озеро Тоба, Суматра, Індонезія


Рекордний і феноменальний результат вулканічного виверження близько 70 000 років тому, яке порушило нормальну погоду в світі аж на кілька років, утворило саме відмінне озеро на землі > - озеро Тоба.На сьогодні озеро - притулок величезної кількості живих тварин, зокрема досить рідкісних.