Топ-10 фільмів про любов

Любов ... Скільки таке слово викликає емоцій, не кажучи вже про сам почутті. Багато фільмів знято про любов. Ймовірно, в знак того, що почуття жодна сфера мистецтв не залишила без уваги. Таке кіно стає особливо популярним в День Святого Валентина, коли почуття обох партнерів переповнюють ... Хочеться насолодитися любов не тільки наяву, але і в кіно. Представляємо вашій увазі Топ-10 фільмів про любов .

Зміст:

  • 10. 500 днів літа
  • 9. Прости за любов
  • 8. P. S. Я люблю тебе
  • 7. Любов до собак обов'язкова
  • 6. Вічне сяйво чистого розуму
  • 5. Щоденник пам'яті
  • 4. Реальна любов
  • 3. Інтуїція
  • 2. Поспішай кохати
  • 1. Солодкий листопад

10. 500 днів літа

Цікавий фільм про ніжні почуття. У цій картині хлопець намагається довести дівчині те, що любов буває. Вона ж не хоче нічого чути про це почуття, не планує ставати чиєюсь дівчиною.

9. Прости за любов

"Любові всі віки покірні" ... Саме ця фраза ідеально підходить для опису сюжету фільму. Історія 17-річної дівчини і 37-нього чоловіки. Вона - молода, весела дівчинка, яка ще вчиться в школі. Його ж цікавить лише робота в рекламній компанії. Несподівана аварія - ось ця подія і стало причиною їхнього знайомства. Легкий флірт, після чого ці люди шалено закохуються. Але вони не знаю, які неприємності чекають їх далі.

8. P. S. Я люблю тебе

Справжня любов безсмертна ... Черговий раз фільм доводить правдивість цього вислову.Після смерті чоловіка Холлі втрачає інтерес до життя, вона закривається в квартирі, їй нічого більше не потрібно. Померлий чоловік подбав про свою улюблену. Він підготував сім листів, які допоможуть жінці трохи легше перенести його смерть і знайти новий сенс життя.

7. Любов до собак обов'язкова

Смішна, романтична комедія про людей, які зовсім втратили надію знайти свою любов і сім'ю. Завдяки старанню близьких людей вони знайомляться, хоча зустріч проходить не дуже добре. Але все ж це початок нових стосунках. Тут головне - не втрачати надію.

6. Вічне сяйво чистого розуму

Головний герой фільму намагається забути свою любов. Для цих цілей він використовує спеціальну машину по стирання спогадів. Але в певний момент Джим, так звали головного героя, розуміє, що всім серцем і душею любить ту дівчину. Тепер він хоче звернути дію машини ...

5. Щоденник пам'яті

Історія кохання двох людей, які належали до різних світів. Вони починають боротися за свою любов. Такому сильному почуттю не страшні ніякі перешкоди. Життя розводить двох закоханих, але вони все одно сподіваються, що ще зустрінуться і будуть разом.

4. Реальна любов

Любов існує завжди і скрізь. Фільм є доказом того, що можна в будь-якому віці і місце зустріти свою половинку. Любов охоплює кожну людину. Їй підвладні і 11-річні діти, і дорослі люди, що займають високі посади.

3. Інтуїція

Несподіване знайомство, прекрасно проведений день разом ... А що далі? Чи варто продовжувати спілкування? Саме це питання мучить головну героїню. Вона вирішує, що відповідь дасть доля.Дівчина пише номер телефону на купюрі, яку кладе в бібліотечну книгу. Після чого хлопці розходяться в різні боки. Якщо вони ще раз зустрінуться або хлопець зможе знайти нещасливу купюру, то це означає, що доля.

2. Поспішай кохати

Любов ненавмисно нагряне ... Саме так і сталося. Крутий хлопець закохується в "тиху мишку". Але вона не хоче бути в парі з ним. Він будь-якими можливими способами намагається домогтися її. Цей фільм показує нам найщиріші почуття, які можуть пройти через багато ...

1. Солодкий листопад

Це самий незвичайний фільм про любов. Історія знайомства двох людей - бізнесмена Нельсона і дивовижної жінки Сари. Їх світи ніколи не перетиналися. Сара пропонує Нельсону забути про свою роботу і прожити з нею разом один місяць. Обміркувавши цю пропозицію, хлопець все ж погоджується. Він і уявити собі не міг, наскільки його життя зміниться, як йому буде добре з Сарою. Але листопада закінчується ...