Топ-10 найбільш незвичайних видів спорту

Футбол, волейбол, фігурне катання - це все знайомі нам види спорту. Нікого не здивує, якщо ви скажете, що я брав участь в змаганні по баскетболу.
Але існують такі види спорту, які ви ніде не бачили, навіть на олімпійських іграх. Ну що ж, вперед до знань інтригуючого, для вас сьогодні Топ-10 найбільш незвичайних видів спорту .

Зміст:

  • 10. Голубині перегони
  • 9. Водні лижі босоніж
  • 8. Підводний хокей
  • 7. Фрістайл стрибки з парашутом
  • 6. Скайсерфінг
  • 5. Спідкубінг
  • 4. Конкурентне харчування
  • 3. Гонки на газонокосарках
  • 2. Гонки на стрічкових шліфувальних машинах
  • 1. Метання карликів

10. Голубині гонки

Такий вид спорту пов'язаний з випусканням підготовлених голубів, які повинні пролетіти якесь певне відстань (від 100 до 1000 кілометрів). Як тільки птахи "стартанули", фіксується час, переможцем стає птах, що досягла фінішу швидше, тобто її швидкість польоту була максимальною у порівнянні з іншими пернатими учасниками "зальоту".

9. Водні лижі босоніж

Такий дивовижний вид спорту виник у Флориді. Першовідкривачем його є Дік Поуп, який 6 березня 1947 роки катався босоніж. Деякі люди спростовують цей факт і кажуть, що це був Хенкок. Перший конкурс з водних лиж босоніж пройшов в 1950 році, в Cypress Gardens.

8. Підводний хокей

Ніхто подумати не міг, що в хокей можна буде грати під водою, але це можливо.Такий вид спорту є безконтактним. Дві команди ганяють шайбу по дну басейну, щоб забити гол своєму супернику.

7. Фристайл стрибки з парашутом

Фристайл стрибки з парашута - чарівне видовище. У вільному падінні одна людина починає виконувати різні акробатичні трюки, а другий знімає все це на спеціальну камеру, встановлену на шолом.

6. Скайсерфінг

Скайсерфінг є видом парашутного спорту, який має на увазі, що спортсмен, перебуваючи у вільному падінні, виконує акробатичні трюки, ковзаючи по повітря на спеціальній дошці, схожою на сноуборд.

5. Спідкубінг

Цей спорт має на увазі наступне: складання Кубика-Рубика на час. На сьогоднішній день світовим рекордом одного рішення з 3х3х3 складає 7, 08 секунди. Він був встановлений в липні 2008 року.

4. Конкурентне харчування

Конкурентне харчування - це вид спорту, в якому учасники вживають дуже багато їжі за короткий час, приблизно хвилин за 15 або навіть менше. Тип харчування зазвичай змінюється, але змагання побудовано головним чином на десертах і фаст-фудах. Як правило, продукти завжди одні й ті ж. Це пироги, хот-доги та інше. Таке змагання особливо популярно в Японії і США.

3. Гонки на газонокосарках

Такі захоплюючі гонки привертають людей різних вікових груп. Як правило, змагання відбуваються весело і завзято, хоча деякі ставляться до них дуже серйозно. Відмінність гоночних газонокосарок від звичайних - відсутність лопаті. Їх знімають для безпеки.

2. Гонки на стрічкових шліфувальних машинах

Стрічкові шліфувальні машини відомі дуже давно, але ніхто не міг уявити, що з'являться такі гонки.Змагання відбувається таким чином: дві машини перебувають в паралельних каналах, по свистку вони починають їхати. Перемогу отримує той, чия машина прийшла перша до "фінішу".

1. Метання карликів

Назва говорить сама за себе. Одягненого в спеціальне обмундирування карлика кидають на м'яке покриття. Мета змагання: потрібно кинути карлика далі своїх суперників.