Топ-10 найбільш незвичайних фотоапаратів світу

Допитливі уми творців незвичайних пристроїв дуже часто звертаються до фото- та відео-техніки.
Самі незвичайні фотоапарати світу сьогодні представлені в нашій десятці. Кожен з них унікальний по-своєму: дизайном, характеристиками, новаторськими можливостями. І нехай більшість із цих камер ніколи не надійдуть у серійне виробництво, винахідливість винахідників викликає повагу.

10. Фотоапарат в формі запальнички Zippo приховує всередині VGA-камеру з роздільною здатністю 640 x 480. Пристрій має 64 Мб вбудованої пам'яті, роз'єм для підключення до комп'ютера через USB і функцію таймера.


9. Фотокамера Seitz володіє набором функцій, здатних порадувати багатьох любителів фотографії - 160 мегапікселів, щоб створити живу картинку розміром 6 x 17 см, швидкість спрацьовування затвора 1/20000 секунди, швидкість передачі даних 300Мб / сек, і діапазон значень ISO від 500 до 10000. Серед недоліків камери, мабуть, слід згадати її ціну - 32 266 доларів США.


8. BINOCA01 від Thanko - це симбіоз бінокля і 2-мегапіксельної камери. Живлення камери здійснюється від 2 батарей типу АА, знімки можна записувати, використовуючи 32 Мб вбудованої пам'яті, слотів для карт пам'яті, на жаль, немає. Як немає і LCD дисплея, щоб переглянути зроблені фотографії. А ось габарити камери досить мініатюрні - 116 x 67 x 37 мм при вазі в 215 р


7. GoPro Digital Hero - це нарукавний фотокамера, серед особливостей якої дозвіл фото 648 x 480, відео 320х240, вбудована пам'ять об'ємом в 32 Мб, а також водонепроникний корпус до 30-метрової глибини.Щоб камера не заважала, її можна притиснути до зап'ястя, а перед зйомкою "відігнути" в робочий стан.


6. "Камера 360" від Седріка Тая (Cedric Tay) - це ідеальне пристосування для панорамної зйомки. В процесі роботи камеру досить утримувати однією рукою, майже всі управління здійснюється за допомогою сенсорів, т. Е. Кнопок і бігунків на гладкому корпусі пристрою практично немає.


5. Концепт Canon Snap - це погляд у майбутнє від іменитого виробника фотокамер. Мініатюрне, але потужний пристрій можна носити на пальці. Єдина кнопка на корпусі камери наводить на думку про кілька обмежених можливостях, хоча розробники стверджують, що Canon Snap цілком здатний змагатися з найдорожчими сучасними апаратами.


4. "Літаюча паличка" від дизайнера цуно Ванга призначена для зйомок з висоти. Стрижень камери розкручується в долонях, потім пристрій злітає в повітря і починає робити знімки автоматично з певною періодичністю. Про високу якість мова, мабуть, не йде, але фотоапарат, безумовно, вийшов дуже незвичайний.


3. Triops - це три над-ширококутних об'єктиву в одному пристрої. Камера знімає в будь-якому положенні, реагує на звук, рух або ручне управління. Серед додаткових можливостей - панорамна зйомка і спортивний режим для зйомки об'єктів, що рухаються. За твердженням творця Франціски Фаорой, Triops проста у використанні і має інтуїтивно зрозумілий користувачеві інтерфейс. Для зберігання і перегляду фото, а також підзарядки камери передбачено спеціальний пристрій.


2. Концепт від Samsung представляє собою гібрид фотоапарата і фоторамки. Камера не має будь-яких налаштувань, її завдання - автоматична зйомка.Для використання гаджета в режимі фоторамки передбачена вбудована підставка "ніжка", а для зручності зйомки в режимі камери на тонкому корпусі є захоплення в формі бочки.


1. Touch Sight - це унікальна фотокамера для людей з ослабленим зором і за сумісництвом найнезвичайніший в світі фотоапарат . Функція аудіозаписи, активується на кілька секунд після спуску затвора, дозволяє зробити голосові позначки для кожного знімка. Природно, що ЖК-екрану в пристрої немає, але зате є 3-D екран Брайля. Не бачачи зображення, користувачі можуть "помацати" знімки. Хоч би якими були думки скептиків на рахунок Touch Sight, не можна заперечувати незвичайність і важливу соціальну спрямованість цього проекту.