Топ-10 найбільш незвичайних велосипедів в світі

Всупереч розхожій твердженням, велосипеди винаходили, винаходять і будуть винаходити. Сучасні байки не тільки відрізняються футуристичним дизайном, але і реалізують масу ідей по частині динаміки і ергономіки.

В нашій сьогоднішній підбірці представлений Топ-10 найбільш незвичайних велосипедів в світі . Звичайно, велика частина цих оригінальних винаходів - лише концепти, які не надійшли в серійне виробництво. Але цілком ймовірно, що багато знахідок сміливих конструкторів стануть звичними вже в найближчому майбутньому.

Зміст:

  • 10. IF від Марка Сандерса
  • 9. Bam Bam Baby від Ендрю Григора
  • 8. A-bike від Daka Design
  • 7. Taurus від Джулії Мейер
  • 6. A2B від Шабтай Хіршбергом
  • 5. Tong City Bike від Nr 21 Design
  • 4. Antares Lift від Ідекі Кавата
  • 3. Велокузнечік від Деніеля Пулвермюллера
  • 2. One від Томаса Оуена
  • 1. Oryx від Гаральда Крамера

10. IF від Марка Сандерса

Зберігати і перевозити велосипед зовсім непросто, тому й були придумані складні моделі. У 2009 році Марку Сандерсу вдалося створити ультракомпактний велосипед, який в складеному стані не відрізниш від моносайкла. Байк має габарити 102 см x 27 см х 66 см в складеному вигляді і важить 14, 7 кг. Цей велосипед можна знайти у вільному продажу.

9. Bam Bam Baby від Ендрю Григора

Самий екологічний велосипед в нашому Топ-10 повністю виготовлений з бамбука і призначений для дітей. Обода на колесах є гумові кільця, які нескладно замінити в разі зносу.Незвичайний велосипед відрізняється високою зносостійкістю і абсолютної гіпоалергенність.

8. A-bike від Daka Design

В світі не знайти більш легкого спортивного велосипеда - вага A-байка всього 5, 5 кг. Складається він усього за 10 секунд, і поміститься навіть в самій малогабаритній квартирі. Незвичайні маленькі колеса не заважають розвивати пристойну швидкість, а всі деталі, на яких є мастило, надійно прикриті.

7. Taurus від Джулії Мейер

Винахід являє собою дитячий тренажер, у якого немає сідла і педалей. Дитина робить крокуючі рухи, що імітують ходьбу по сходах. Тренажер не займає багато місця, так як кермо і колеса у нього знімаються. В заднє колесо вбудовані конденсатори, які акумулюють енергію, що виробляється в процесі ходьби. Дані з конденсаторів виводяться на ЖК-дисплей.

6. A2B від Шабтай Хіршбергом

Триколісний велосипед для дітей-інвалідів дозволяє поліпшити моторику, зміцнити м'язи і просто розважити дитину. Для безпеки пасажира передбачена опора для грудної клітини. Численні можливості для регулювання дозволяють повністю адаптувати велосипед під конкретного малюка. Завдяки задньому приводу їздець витрачає мінімальні зусилля.

5. Tong City Bike від Nr 21 Design

Їздити на велосипеді в темний час доби - досить небезпечна затія, занадто часто трапляються наїзди автомобілів на велосипедистів. Для любителів нічного катання призначений незвичайний велосипед, обладнаний світловими трубками. Колір підсвічування можна вибрати самостійно. Крім того, байк досить компактний і навіть має багажне відділення для зберігання різних дрібниць.

4. Antares Lift від Ідекі Кавата

Самий поетичний в світі байк в складеному стані нагадує одночасно сльозу і лист орхідеї.Така ідея могла прийти на розум тільки японському дизайнеру. Байк оснащений світлодіодним підсвічуванням і однією передачею.

3. Велокузнечік від Деніеля Пулвермюллера

Щоб проїхати на цьому незвичайному байці, слід зайняти лежаче положення. Адже педалі розташовані попереду і підняті вгору. У складеному стані велосипед досить компактний - 96 см x 61 см х 70 см. Сітчасте сідло забезпечує приємну вентиляцію.

2. One від Томаса Оуена

Якщо One знаходиться в складеному вигляді, вгадати, що перед Вами велосипед практично неможливо. Переносити такий компактний циліндр простіше простого. Ще однією "фішкою" байка є підсилювач, що дозволяє витрачати в процесі їзди мінімум зусиль.

1. Oryx від Гаральда Крамера

Лідер Топ-10 найбільш незвичайних в світі велосипедів відрізняється особливою суцільнолитий рамою з вуглепластика, всередині якої проходить ланцюг. Сідло також становить з рамою єдине ціле. Y-образна форма рами відмінно амортизує удари. Збирають Oryx за індивідуальним замовленням. І кожен велосипед комплектують запасною парою коліс.