Топ-10 найбільш дрессіруемих порід собак

Кожна порода собак по-своєму прекрасна. Деякі представники мають дуже красивим зовнішнім виглядом, хтось непогано полює або сторожить. Є собаки, які добре дресируються, а інші зовсім не хочуть розуміти команди. В руках досвідченого кінолога будь пес стане слухняним, буде виконувати всі вказівки інструктора. Але зараз хочеться виділити собак, які мають особливими здібностями до навчання. Ми представляємо вашій увазі Топ-10 найбільш дрессіруемих собак .

Зміст:

  • 10. Австралійська пастуша собака
  • 9. Ротвейлер
  • 8. Фокстер'єр
  • 7. Лабрадор-ретривер
  • 6. Шелти
  • 5. Доберман
  • 4. Золотистий ретрівер
  • 3. Німецька вівчарка
  • 2. Пудель
  • 1. Бордер-коллі

10. Австралійська пастуша собака

Ця сильна, уперта собака, життя якої не може пройти в квартирних умовах. Порода була виведена як пастуша, тому основна мета представників - пасти овець, яких в Австралії дуже багато. Добре піддається дресируванню, є яскраво виражені сторожові якості, володіє високою інтелектом.

9. Ротвейлер

Це серйозна порода, яка добре дресирується, але в умілих руках. Такий пес відданий господареві, непогано ладнає з дітьми, але насторожено ставиться до незнайомців. При дресируванні умовний рефлекс формується досить повільно, але закріплюється дуже міцно.

8. Фокстер'єр

Спритний, швидкий, сміливий, хитрий і розумний ... Всі ці якості притаманні невеликому за розміром псу.Фокстер'єр добре піддається навчанню, з великим задоволенням виконує команди.

7. Лабрадор-ретривер

Сама добра собака, яка робить все, щоб догодити своєму власникові. Лабрадорів-ретриверів почали використовувати в якості поводирів, так як у таких собак від природи закладено бажання приносити користь людям, вони володіють чудовим інтелектом. Нервова система лабрадорів стійка до різних подразників. Це ще не все прекрасні якості, якими володіють представники цієї породи.

6. Шелти

Маленька собачка з великим потенціалом до навчання. За характером добра і ласкава. Недовірливо відноситься до незнайомців, але злість не проявляє.

5. Доберман

Красива, службова собака, добре піддається дресируванню, але погано ладнає з іншими тваринами. Володіє такими якостями, як сміливість і рішучість. Якщо з'явиться необхідність, то доберман кинеться в атаку.

4. Золотистий ретрівер

Пес має високий інтелект, комунікабельні якості розвинені на кращому рівні. Така собака знайде спільну мову з кожною твариною. Золотистий ретрівер добре піддається дресируванню, оскільки володіє поступливим характером.

3. Німецька вівчарка

Такі собаки задіяні на службі в правоохоронних органах, на кордонах. У всьому світі вважають, що це найкраща робоча порода. Німецька вівчарка добре піддається дресируванню при правильно підібраній методиці навчання. Однак, неправильна дресирування може зробити вівчарку однією з найнебезпечніших собак.

2. Пудель

Спочатку порода вважалася мисливської, але потім фахівці зрозуміли, що її представники чудово піддаються дресируванню.Тоді пуделів задіяли в циркових програмах. Єдиний мінус - надмірний гавкіт у багатьох представників породи.

1. Бордер-коллі

Сама дрессіруемая порода собак . Енергійний, розумний пес, який чудово виконує команди. Кмітливість в крові у цієї породи, тому тварина все схоплює "нальоту". Бордер-коллі завжди насторожений, особливо якщо наближається сторонній.