Топ-10 найстрашніших комп'ютерних ігор

Якщо у вас збірник "найстрашніші ігри", заховайте їх у старий комору або на горище, зберігайте в сухому і прохолодному місці, недоступному для дітей, повісьте на них амбарний замок або закопайте у дворі. Якщо ви все-таки піддалися мазохістському спокусі і вирішили провести хоч хвилинку наодинці з однією з таких ігор, то спершу сходіть до лікарів. Нехай кардіолог підтвердить, що у вас немає проблем з серцем, психіатр запевнить, що ваші мізки не з'їдуть набакир від цифрових жахів, а невропатолог перевірить ваші нерви на міцність.

І якщо, чуєте - лише якщо, лікарі підтвердять, що Ви можете безпечно грати хоч в одну з таких ігор, заради всього святого, не грайтеся вночі, при вимкненому світлі і на самоті. Не потрібно ...

Зміст:

  • 1. Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth, 2006 - найстрашніша гра.
  • 2. Resident Evil 2, 1998.
  • 3. The Thing, 2002
  • 4. Penumbra: Overture, 2007
  • 5. Alien VS Predator 2, 2002
  • 6. Doom 3, 2004
  • 7. Thief: Deadly Shadows, 2004
  • 8. Rule Of Rose, 2006
  • 9. Dead Space, 2008
  • 10. Silent Hill 2, 2001.

1. Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth, 2006 - найстрашніша гра.

Екранізація серії оповідань Лавкрафта про Ктулху. На цьому в принципі можливо було б закінчити резюме цієї гри, проте вона занадто унікальна, щоб так з нею чинити. Геймер управляє приватним детективом, слабким і схильним до істерик, в ході яких зображення на екрані мутніє і смикається, від чого ефект присутності стає ще яскравіше. Лінійки життєвої енергії в грі немає.Якщо перса поранили в руку - він стане погано стріляти, в ногу - закульгає. А зараз уявіть собі, яке це, грати за смерть наляканого, зраненого хлюпика, що робить ноги від стародавнього морського монстра, що перевершує його розмірами рази в 3-4? Моторошно? То то ж.

2. Resident Evil 2, 1998.

Resident Evil 2 - прабатько жанру survival horror, тобто жаху виживання. Гама лякала (і до цих пір лякає) гравців десятками страшних несподіванок: то патрони закінчаться, коли ви опиняєтеся в кімнаті, повної зомбі, то монстр з півтораметровим мовою валиться на геймера зі стелі.

3. The Thing, 2002

За однойменним фільмом Джона Карпентера. За винятком інопланетного монстра на арктичній дослідної базі у геймера ще є 2 недруга - злий смертельний холод і ... колеги по експедиції. Ніколи не знаєш, в кого з них вселився позаземної чужак.

4. Penumbra: Overture, 2007

Ви граєте за вкрай безпорадного перса. Уявіть собі, яке це перешкоджати чудовиськам, коли кругом тьма, ваш герой не може ні стріляти, ні битися, а нестандартне управління лише сприяє тому, що віртуальна шкіра протагоніста немов стає вашої.

5. Alien VS Predator 2, 2002

Найстрашніші моменти гри - коли ви вибираєте не Чужого або Хижака, а скромного десантника, який повинен никаться по кутах, важко дихати від страху і розуміти, що навіть найкраще озброєння не врятує його від інопланетних чудовиськ . Кожна зустріч з ними стає короткою, смертельної і вельми страшною.

6. Doom 3, 2004

Темні коридори марсіанської станції, невірне світло ламп, що працюють від резервного генератора, тиша, нечасто порушується підозрілими шерехами і попискування комп'ютерів.А пізніше - рев пекельних монстрів, сполохи вогню пекла і колишні соратники, готові зжерти вашого перса живцем. Найжахливіше - ви ніколи не знаєте коли буде це «пізніше».

7. Thief: Deadly Shadows, 2004

Ця гама де тьма - ваш найкращий друг і страшний ворог. В тінях злодій Гаррет може сховатися від головорізів з трущоб, фанатичних сектантів і підземних чудовиськ. Однак в тінях же проживають найстрашніші страхи. У місцевому згорілому притулку, короткому по суті епізоді гри, ви відчуєте стільки концентрованого страху, скільки не буває і в формених фільмах жахів.

8. Rule Of Rose, 2006

Діти - квіти життя? Ви впевнені? А з якої причини хтось скаже про спеціальної, «дитячої жорстокості»? Я деяких країнах Європи, нездатних примиритися з тим, діти іноді можуть бути у власній жорстокості куди витонченішими дорослих, гру просто-напросто заборонили до продажу.

9. Dead Space, 2008

Айзек Кларк залишився 1 на великий космічної станції. Решта екіпажу перетворився в мерзенних монстрів, готових розірвати астронавта на частини кігтями, зубами і жалами. Зв'язок втрачена, у Айзека майже немає зброї, і попереду - лише нескінченні коридори станції «Ишимура», повні пітьми і чудовиськ. Ви не побачите обличчя Айзека. Однак може саме від цього так просто уявити під шоломом своє власне?

10. Silent Hill 2, 2001.

Гама починається з того, що ведучий персонаж отримує послання від дружини, яка померла 3 м назад і їде в таємничий місто, де його жахи продовжаться в тому ж психоделічному ключі. Кінцівці цієї страшної гри може позаздрити Алан Паркер, а монстрів творці гри характеризують як «психосексуальних».