Топ-10 найбільш вигідних франшиз на російському ринку

Створення свого бізнесу "з нуля" - справа непроста. Куди надійніше придбати франшизу відомого бренду і пропонувати на ринку заздалегідь розкручений продукт. Тим більше, що продавець франшизи відразу постачає покупця необхідним обладнанням і проводить навчання.

Експерти видання Forbes проаналізували дохід, який приносить "бренд в борг". Найбільш прибуткові варіанти ми сьогодні представляємо в Топ-10 найбільш вигідних франшиз на російському ринку .

Зміст:

  • 10. Провокація (інвестиції - 0. 6 млн. Руб., Річний прибуток - 1. 1 млн. Руб.)
  • 9. Sela (інвестиції - 4. 7 млн. Руб., Прибуток - 5 млн. Руб.)
  • 8. Оранжевий слон (інвестиції - 0. 4 млн. Руб., Прибуток - 0. 8 млн. Руб.)
  • 7. Cinnabon (інвестиції - 5. 3 млн. Руб., Прибуток - 6. 4 млн. Руб.)
  • 6. oodji (інвестиції - 11. 6 млн. руб., прибуток - 5 млн. руб.)
  • 5. MrDoors (інвестиції - 2. 3 млн. Руб., Прибуток - 3. 6 млн. Руб.)
  • 4. InCity (інвестиції - 4. 5 млн. Руб., Прибуток - 5 млн. Руб.)
  • 3. Позитроника (інвестиції - 5. 8 млн. Руб., Прибуток - 6 млн. Руб.)
  • 2. Перехрестя-Експрес (інвестиції - 7 млн. Руб., Прибуток - 6 млн. Руб.)
  • 1. Фелікс (інвестиції - 2. 3 млн. Руб., Прибуток - 10 млн. Руб.)

10. Провокація (інвестиції - 0. 6 млн. Руб., Річний прибуток - 1. 1 млн. Руб.)

Футболки з усілякими провокаційними написами і картинками почали свій шлях до вершини слави в 2008 році. На сьогоднішній день по всій Росії 118 франчайзингових точок реалізують одяг Асмік Геворкян.За даними аналітиків, вкладення в "Провокацію" в перший же рік окупаються майже вдвічі.

9. Sela (інвестиції - 4. 7 млн. Руб., Прибуток - 5 млн. Руб.)

Торгова марка проводить жорсткий відбір, пропонуючи франшизу тільки надійним партнерам. У підсумку в Росії 328 франчайзингових точок. Періодично компанія проводить "чистку", закриваючи неефективні магазини.

8. Оранжевий слон (інвестиції - 0. 4 млн. Руб., Прибуток - 0. 8 млн. Руб.)

Бренд, під яким випускають товари для дитячої творчості, дозволяє вдвічі окупити вкладення в перший же рік роботи. У країні діє 450 франчайзингових точок "Помаранчевого слона".

7. Cinnabon (інвестиції - 5. 3 млн. Руб., Прибуток - 6. 4 млн. Руб.)

За країні налічується 94 кафе-пекарень Cinnabon. Щоб придбати франшизу, підприємець повинен відшукати місце з прохідністю не менш 8 сотень осіб на годину. Роботу кожної точки контролює менеджер з центрального офісу.

6. oodji (інвестиції - 11. 6 млн. руб., прибуток - 5 млн. руб.)

З 1998 року виробник відомий в Росії під брендом Oggi, однак, в 2011 році марка змінила назву, але не втратила популярності. Російський виробник впевнено завойовує ринок, його частка на сьогоднішній день можна порівняти з InCity.

5. MrDoors (інвестиції - 2. 3 млн. Руб., Прибуток - 3. 6 млн. Руб.)

Виробник корпусних і вбудованих меблів пропонує франчайзі відмінні умови - якщо дилер виконує план, то компанія не пускає в регіон інших партнерів. За країні налічується 106 франчайзингових точок бренду.

4. InCity (інвестиції - 4. 5 млн. Руб., Прибуток - 5 млн. Руб.)

Бренд представлений на ринку з 2005 року. Примітно, що InCity не вимагає від франчайзі паушального внеску і роялті, гроші заробляються на постачання товару в торговельні точки.

3. Позитроника (інвестиції - 5. 8 млн. Руб., Прибуток - 6 млн. Руб.)

Федеральна мережа магазинів електроніки налічує 181 франчайзингову точку. Перед відкриттям нового магазину компанія ретельно опрацьовує з партнером його дизайн і наповнення.

2. Перехрестя-Експрес (інвестиції - 7 млн. Руб., Прибуток - 6 млн. Руб.)

Формат магазину "біля будинку" часто поєднується у Перехрестя з наявністю під одним дахом кафе-пекарні. Франчайзі не потрібно закуповувати товар - компанія поставляє його самостійно. У Росії працює 38 франчайзингових точок і 69 власних магазинів власника бренду.

1. Фелікс (інвестиції - 2. 3 млн. Руб., Прибуток - 10 млн. Руб.)

Перша фабрика під брендом "Фелікс" була відкрита в 1998 році. Сьогодні компанія - найбільший російський виробник всілякої офісних меблів. Франчайзі керують безліччю точок прийому замовлень, демонструючи мінімальний набір готових меблів і різноманітні каталоги. Найвигідніший франчайзинг за рік може окупитися в 4 рази.