Топ-10 найпопулярніших iT-ресурсів Росії

Результатом аналізу цитованості ресурсів російських ЗМІ є рейтинг IT і телеком-видань. Збір даних проводився в період з 1 січня по 31 грудня минулого року і охопив понад 37 тисяч джерел. При складанні рейтингу, крім індексу цитованості найпопулярніших IT-сайтів Росії враховувався і питома вага видання в області нових технологій. Найбільш читаються IT-ресурсами визнані:

Зміст:

  • 10. Хабрахабр
  • 9. Comnews. ru
  • 8. Appleinsider. ru
  • 7. Ferra. ru
  • 6. 3dnews. ru
  • 5. Roem. ru
  • 4. Tdaily. ru
  • 3. Hi-Tech Mail. Ru
  • 2. Cnews. ru
  • 1. VC. ru - найпопулярніший IT-ресурс

10. Хабрахабр

Інформаційний ресурс habrahabr. ru, орієнтований на найширшу аудиторію ай-тішніков - від новачка до професіонала. Відвідуючи цей сайт можна дізнатися новини в сфері технологій, отримати консультацію від фахівців конкретного напрямку в профільних блогах або опублікувати свою статтю, поділитися своєю думкою, дати поради іншим. Крім персональних блогів тут є подкасти, проводяться опитування і багато іншого, що може виявитися корисним користувачеві.

9. Comnews. ru

Позиціонується серед ай-ти ресурсів Росії як щоденна новинна Інтернет-газета цей ресурс дуже об'ємний і пропонує читачеві багату бібліотеку знань в різних IT-напрямках. Тут здійснюється підписка на новинну або RSS розсилку, проводяться опитування, публікуються анонси конференцій і виставок.

8. Appleinsider. ru

, що спеціалізується на користувачах гаджетів від Apple ресурс також потрапляє в рейтинг популярності IT-ресурсів, займаючи восьму позицію.Щасливий володар яблучних девайсів зможе розшукати тут відповіді практично на будь-які питання, дізнатися про новинки техніки від іменитого виробника, а також про дату виходу нових моделей і версій ПЗ. Щодня сайт відвідує понад 100 000 користувачів.

7. Ferra. ru

Даний ресурс пропонує відвідувачам рубрики з оглядами нового «заліза» і програмного забезпечення, новинний і відео розділи, в якому можна не тільки дізнатися про вихід новинок, побачити їх в динаміці, але і доступні відео-блоги провідних російських IT-шників . Любителі Лайфхак також залишаться задоволені, для них також є розділ.

6. 3dnews. ru

Ресурс з 20 річним «багажем» знань в сфері цифрових технологій по праву вважається одним з найавторитетніших серед корисних і популярних сайтів для айтішників. Будь Ви любитель модних гаджетів, або комп'ютерних ігор або супер професіонал, для системного інженера, програміста і оверклокера або «чайника» - тут знайдуться відповіді на всі питання.

5. Roem. ru

Ресурс roem. ru зустрічає користувача стрічкою подій, оновлюваної кілька разів на добу. Тут Ви зможете дізнатися найбільш актуальний за минулий тиждень новини, підписатися на RSS розсилку, отримати поради у відповідній рубриці. Зручний контекстний пошук допоможе зорієнтуватися в величезний обсяг інформації.

4. Tdaily. ru

На цьому сайті можна дізнатися новини в сфері телебачення (супутникове, кабельне, IP) і телекомунікацій, що вигідно відрізняє даний ресурс серед інших топ сайтів Росії про інформаційні технології. Фіксована і бездротовий зв'язок розділена за напрямками, платіжним системам приділяється окрема увага. Тут же розміщується інформація про майбутні форумах і виставках.

3. Hi-Tech Mail. Ru

Трійку лідерів відкриває Хайтек на Mail. ru. Серед постійних користувачів Інтернету не знайдеться таких, хто не знав би про цей сайт. Статті та огляди, каталог гаджетів з описом характеристик і порадами щодо вибору, довідковий розділ і рубрика з Відеоогляд не залишить користувача без відповіді. Крім комп'ютерного обладнання розглядаються і порівнюються різні моделі побутової та переносної техніки.

2. Cnews. ru

Нами не заперечується титул cnews, як найбільшого видання в сфері високих технологій на території РФ і країн СНД. В оглядах на CNews розглядаються інноваційні розробки, цікаві проекти, приділяється увага фінансових питань бізнесу ІТ-компаній, тенденціям розвитку ай-ти галузі, наводяться останні наукові розробки.

1. VC. ru - найпопулярніший IT-ресурс

Безумовним лідером досліджень з найбільш високим показником частоти, з якою онлайн-ресурси, журнали, газети, інформаційні агентства і ТБ посилалися опубліковані в даному виданні матеріали. Цей популярний сайт розрахований в першу чергу на підприємців нової формації, орієнтованих на реалізацію бізнес-ідей в сфері IT. Тут щодня публікуються найважливіші новини, огляди, думки і наводяться аналітичні викладки. Окрема увага приділяється стартапам і новим моделям заробітку.