Топ-10 найпопулярніших блогів у світі

Щорічно в червні блогери всього світу відзначають "професійне" свято - міжнародний День блогера. До цієї знаменної події ми і приурочили сьогоднішній Топ-10 найпопулярніших блогів у всесвітній павутині .
Ці сторінки в Інтернеті принесли своїм творцям популярність і дуже непоганий дохід. Велика частина представлених в десятці блогів оцінюється аналітиками в кілька десятків мільйонів доларів.

Зміст:

  • 10. "The Huffington Post"
  • 9. "TechCrunch"
  • 8. "Gawker"
  • 7. "Lifehacker"
  • 6. "Mashable"
  • 5. "Fail Blog"
  • 4. "Smashing Magazine"
  • 3. "Business Insider"
  • 2. "The Daily Beast"
  • 1. "Engadget" > 10. "The Huffington Post"

Блог був запущений в 2005 році, а вже 12 місяців по тому один з великих банків інвестував в проект $ 5 мільйонів. У 2011 році сторінка була продана компанії "AOL" за $ 315 мільйонів. Сьогодні на "The Huffington Post" працює близько 9 тисяч авторів, серед яких є авторитетні вчені, політики і зірки шоу-бізнесу.

9. "TechCrunch"

Цей блог присвячений усьому, що пов'язано з технологіями - високими і не дуже. З 2005 року проект піднявся в ціні з нуля до значних $ 100 мільйонів. Правда, проект все більше втрачає вигляд класичного блогу, перетворюючись в багатоцільовий мережевий ресурс. Наприклад, власники "TechCrunch" часто організовують конференції і виставки, присвячені комп'ютерним технологіям.

8. "Gawker"

Цей популярний блог, запущений в 2003 році, дозволяє аудиторії дізнаватися новини про світові знаменитості: акторів, політиків, музикантів.Інформаторами для "Gawker", як правило, анонімно виступають автори з популярних ЗМІ. На сьогоднішній день вартість блогу становить близько $ 100 мільйонів.

7. "Lifehacker"

Тут є маса рад на тему "Як зробити життя зручніше і приємніше". Блог висвітлює новинки зі світу гаджетів і ПО. Володіє сторінкою компанія "Gawker Media". Значні інвестиції в проект робить компанія "Sony", розміщуючи тут свою рекламу. Щодня в блозі публікується від 18 статей. Вартість "Lifehacker" оцінюється приблизно в $ 109 мільйонів.

6. "Mashable"

Цей блог спеціалізується на інтернет-технологіях, веб-сайтах, соціальних медіа. Сторінка була заснована в 2005 році шотландським підлітком Пітом Кешмор. До 2013 року блог придбав близько 3, 2 мільйони передплатників в "Twitter" і близько мільйона передплатників на "Facebook". Вартість проекту аналітики оцінюють в $ 95 мільйонів.

5. "Fail Blog"

Цей гумористичний блог наповнений анекдотами, кумедними історіями, відеосюжетами і смішними фото. Запущено проект був в 2008 році, а вже через 5 місяців його придбала компанія "Cheezburger Inc". Аудиторію блогу щодня складають понад мільйон відвідувачів. До речі, більшу частину контенту на сайт завантажують самі передплатники блогу.

4. "Smashing Magazine"

Цей блог присвячений радам для веб-розробників і веб-дизайнерів. Заснований блог був в 2006 році. На сторінці багато шаблонів, іконок, шрифтів і інших корисних речей, доступних для скачування. Творці популярного блогу випускають підручники з розвитку інтернет-бізнесу і дизайну. Вартість проекту оцінюється в $ 5 мільйонів.

3. "Business Insider"

Блог був заснований в 2009 році і сьогодні вважається одним з найнадійніших джерел бізнес-інформації в світі. Весь контент творець проекту Кевіном П.Райан купує тільки у авторитетних джерел. Для блогу працюють 45 досвідчених журналістів. Передплатники також можуть залишати власні новини в спеціальному розділі. Сайт часто цитують настільки авторитетні видання як "The New York Times".

2. "The Daily Beast"

Блог присвячений новинам, причому будь-яким - зі світу моди, політики, туризму і т. Д. Заснований проект в 2008 році, а його вартість на сьогоднішній день вже складає близько $ 100 мільйонів. На блозі часто публікують власні рейтинги навчальних закладів, засобів масової інформації та багато іншого. Великий дохід творцям блогу приносить періодично випускається книга "Beast books", що містить найцікавіші матеріали з сайту.

1. "Engadget"

Один з найпопулярніших в світі блогів присвячений мережним технологіям, електроніці та гаджетам. З 2004 року над блогом працюють десятки професійних аналітиків і журналістів. А головний редактор "Engadget" Даррен Мёрф увійшов до Книги рекордів Гіннеса як найбільш "плодовитого" блогера - його рекорд склав 17 212 статей. Блог ведеться англійською, корейською, китайською та німецькою мовами.