Топ-10 найцікавіших об'єктів нерухомості в стилі лофт

Слово " лофт " в перекладі з англійської означає "горище". Сьогодні лофт називають житла, облаштовані в будівлях колишніх фабрик та інших промислових об'єктів.

Інженери і дизайнери інтер'єрів із задоволенням беруться за проектування і облаштування подібних житлових приміщень. Результат переробки виявляється настільки вражаючим, що вартість лофт буває порівнянної з вартістю розкішних апартаментів класу преміум. У нашій сьогоднішній підбірці представлені Топ-10 найцікавіших об'єктів нерухомості в стилі лофт , ціна яких "стартує" від декількох мільйонів доларів США.

Зміст:

  • 10. Резиденція на Сірлс-роуд «Johannes Loft» (Лондон, $ 2, 4 мільйони)
  • 9. Лофт на Перрі-стріт (Нью-Йорк, $ 14 мільйонів)
  • 8. Апартаменти на Хьюберт-стріт (Нью-Йорк, $ 17, 5 мільйонів)
  • 7. Лофт на 77-ій вулиці, Верхній Вестсайд (Нью-Йорк, $ 17, 5 мільйонів)
  • 6. Апартаменти на Кросбі-стріт (Нью-Йорк, $ 17, 95 мільйона)
  • 5. Лофт на Брум-стріт, Сохо (Нью-Йорк, $ 19, 5 мільйонів)
  • 4. Лофт на Х'юстон-стріт в Beethoven Hall (Нью-Йорк, $ 25 мільйонів)
  • 3. Лофт-резиденція в Chesham Place (Лондон, $ 25, 6 мільйонів)
  • 2. Апартаменти на 5-й авеню (Нью-Йорк, $ 33, 5 мільйона)
  • 1. Sky Loft на вулиці Хадсон-стріт (Нью-Йорк, $ 48 мільйонів)

10. Резиденція на Сірлс-роуд «Johannes Loft» (Лондон, $ 2, 4 мільйони)

Апартаменти площею 278 кв. метрів розташувалися в колишньому шкільному будинку.Тут є вітальня, 2 спальні, кухня, ванна і кабінет. Висота стель досягає 6, 7 метра, частина приміщення виконана в двох рівнях. З верхнього рівня є вихід на дах, де обладнана тераса.

9. Лофт на Перрі-стріт (Нью-Йорк, $ 14 мільйонів)

Загальна площа апартаментів 752 кв. метра, висота стель - 5 метрів. Цей класичний лофт був обладнаний на місці колишнього допоміжного приміщення з бетонними стінами і сталевими сходами. Сьогодні тут 5 спалень, 11 інших кімнат і 4 ванні, оброблені якісними сучасними матеріалами, деревом і шкірою.

8. Апартаменти на Хьюберт-стріт (Нью-Йорк, $ 17, 5 мільйонів)

Будівля, в якій розташовано лофт, встигло послужити і офісом компанії American Express, і багаторівневої паркуванням. Площа апартаментів становить 390 кв. метрів і включає 3 спальні, 8 кімнат і 3 санвузли. В інтер'єрі використані такі дорогі матеріали, як мармур, цінна деревина і бронза.

7. Лофт на 77-ій вулиці, Верхній Вестсайд (Нью-Йорк, $ 17, 5 мільйонів)

У просторій вітальні цього лофт висота стель досягає 7, 3 метра, а одну зі стін практично повністю займає панорамне вікно. Загальна площа житла становить 390 кв. метрів. Інтер'єр виконаний в суміші сучасного стилю з елементами середньовічної архітектури: фресками, камінами та ліпниною.

6. Апартаменти на Кросбі-стріт (Нью-Йорк, $ 17, 95 мільйона)

Апартаменти в трьох рівнях мають площу 573 кв. метра і вміщають 5 спалень і 16 інших кімнат, а так само простору терасу площею 279 кв. метрів. Серед колишніх власників лофт числяться Алішія Кісс і Ленні Кравіц.

5. Лофт на Брум-стріт, Сохо (Нью-Йорк, $ 19, 5 мільйонів)

Апартаменти в 709 квадратних метрів вмістили 10 кімнат, 5 санвузлів і терасу з власним садом.Колишнє промислова будівля, в якому знаходяться апартаменти, було побудовано в 1873 році. Це житло являє собою приклад класичного лофт.

4. Лофт на Х'юстон-стріт в Beethoven Hall (Нью-Йорк, $ 25 мільйонів)

Щоб приміщення колишнього концертного залу виглядали як класичний лофт, стіни в апартаментах складені з НЕ оштукатуреного цегли, а нечисленна меблі виконані з дорогої масивної деревини. На площі в 630 квадратних метрів знаходяться 4 спальні, 11 інших кімнат і 3 ванних. Висота стелі у вітальні - 9, 7 метрів.

3. Лофт-резиденція в Chesham Place (Лондон, $ 25, 6 мільйонів)

Район, в якому розташований один з найцікавіших об'єктів в стилі лофт, дуже популярний серед еліти британського суспільства. На трьох рівнях і загальної площі в 420 квадратних метрів розмістилися вітальня, їдальня, кухня і 4 спальні.

2. Апартаменти на 5-й авеню (Нью-Йорк, $ 33, 5 мільйона)

Триповерховий лофт розташувався на одній з найбільш дорогих вулиць світу. Апартаменти відносяться до житла класу "софт-лофт", так як розташовані не в колишньому промисловому будівлі, а на верхніх поверхах готелю Plaza. Резиденція складається з 4 спалень, тераси, бібліотеки і 10 кімнат площею 587 кв. метрів. В апартаменти веде окремий ліфт.

1. Sky Loft на вулиці Хадсон-стріт (Нью-Йорк, $ 48 мільйонів)

Дворівневі апартаменти мають площу в 696 кв. метрів. 4 спальні, 8 кімнат, 4 санвузли і тераса з зонами для відпочинку та барбекю розташувалися на верхніх поверхах висотки в центрі міста. Вражає висота стелі у вітальні - 5, 5 метрів. Інтер'єр наповнений повітрям і світлом, а з вікон відкривається захоплюючий вид річку Гудзон і Манхеттен.