Топ-10 наймодніших домашніх тварин

Модні тенденції щорічно змінюються новими віяннями. Мода поширилася навіть на наших братів менших. Сьогодні ми виділимо ТОП-10 наймодніших домашніх тварин.

Зміст:

  • 10. Декоративні кролики
  • 9. Тхір
  • 8. Шиншили
  • 7. Крокодиловий кайман
  • 6. Шетлендськие поні
  • 5. Мейн кун
  • 4. Молуккській какаду
  • 3. Ігуана
  • 2. Чихуахуа
  • 1. Міні-свинки

10. Декоративні кролики

Такі гризуни дуже милі. Привабливий зовнішній вигляд і став причиною їх популярності. Утримувати таких тварин потрібно в клітці. У догляді декоративний кролик не примхливий. Харчується овочами, фруктами і зерном. Кролик дуже гостро реагує на будь-яку грубість, тому з ним потрібно бути поводитися стримано, інакше малюк образиться і сховається в будиночок. Варто декоративний кролик в районі 50 доларів.

9. Тхір

Такий милий звірок не дасть нудьгувати своїм власникам. Цей невгамовний "двигун" буде пустувати стільки, скільки йому дозволить господар. Харчується тхір курячим м'ясом і яйцями. Утримувати його можна як в клітці, так і без неї. Тхора можна привчити до котячого лотка. Якщо ви будете заводити такого звіра, то знайте, що він обожнює розривати кімнатні рослини в пошуках скарбу. Тхір - це саме невгамовне модне домашня тварина . Коштує таке диво в районі 200 доларів.

8. Шиншили

Ці милі тварини завоювали популярність завдяки своїм зовнішнім виглядом і добродушного, забавного характеру.Шиншил можна лякати, так як у них слабке серце, будь-який стрес може привести до поганих наслідків. Утримувати звірка потрібно в просторій клітці, в якій обов'язково повинна стояти ванна з піском. Такі гризуни люблять подібні гігієнічні процедури. Вартість гризуна - близько 200 доларів.

7. Крокодиловий кайман

Таким звіром вирішуються обзавестися найнеординарніші люди. Утримувати каймана потрібно в акваріумі. Необхідно стежити, щоб він не втік. Він не особливо потребує суспільстві людини, із задоволенням вкусить власника. Вартість кайманчіка - 150 доларів. Тривалість життя - 30 років.

6. Шетлендськие поні

Представники породи не дуже високі - до 60 см в холці, вага їх - не більше 100 кг. За характером поні добродушні і поступливі. Їх навіть використовують як поводирів в деяких країнах. Тривалість життя - близько 30 років. Коштує таке тварина -10 000 доларів.

5. Мейн кун

Мейн кун - найбільша і популярна порода кішок. Зовнішній вигляд досить страхітливий і похмурий, але за характером це дуже милі, ласкаві і грайливі тварини. Вага такого котика досягає 15 кг. Утримувати звіра найкраще в квартирних умовах. Варто мейн кун - більше 1000 доларів.

4. Молуккській какаду

Красивий птах з блідо-рожевим оперенням може стати членом будь-якої сім'ї. За характером какаду доброзичливий і спокійний, не галасливий. Птах зможе подружитися з будь-яким представником фауни, незалежно від його розмірів. Тривалість життя - до 70 років. Така птиця проживе з вами під одним дахом все життя. Варто какаду - близько 4000 доларів.

3. Ігуана

Коштує така рептилія не дуже дорого, але догляд за нею обійдеться не особливо дешево. Утримувати потрібно в теплому тераріумі.Основний раціон - фрукти, овочі. Білкову їжу потрібно давати раз в тиждень. Ігуана здатна на рідкісні почуття для рептилії. Вона любить спілкування з людиною, відчуває необхідність в контакті з господарем, нудьгує за ним.

2. Чихуахуа

Це найменша порода собак у світі. Важить малюк - близько 1, 5 кг. Утримувати можна тільки в квартирних умовах. Вигулювати такого вихованця необов'язково, можна привчити собачку до лотка. Варто звір - близько 1500 доларів. Такий вихованець стане вірним другом. Перевага породи - з собакою без праці можна подорожувати по світу.

1. Міні-свинки

Наймодніші тварини - міні-Піги. Такі тваринки останнім часом завоювали популярність серед дівчат. Вартість залежить від розміру. Чим менше свинка, тим дорожче коштує. Міні-Піги є точно такими ж ненаситними тваринами, як і їх і великі побратими. Тому потрібно стежити за харчуванням, щоб звіра не розгодувати. Раціон - овочі, фрукти і зерно. За характером такі звірятка милі, добрі і ласкаві, відмінно підходять для утримання в сім'ї. Тривалість життя - 30 років. Найкращий вік для придбання - два місяці. Коштує такий порося - пару тисяч доларів.