Топ-10 найбільш знаменитих росіян 2014 року

Щорічно російська версія видання Forbes публікує список 50 найбільш популярних зірок кіно, телебачення, театру, естради та спорту. Особливість рейтингу нинішнього року в тому, що в ньому стало більше спортсменів, музикантів і менше гумористів.

Основним критерієм для включення в список є частота згадок в ЗМІ і кількість запитів у пошуковій системі "Яндекс". Сьогодні ми пропонуємо Топ-10 найбільш знаменитих росіян 2014 року , що зайняли верхні рядки рейтингу Forbes.

Зміст:

  • 10. Євген Малкін
  • 9. Ксенія Собчак
  • 8. Алла Пугачова
  • 7. Євген Плющенко
  • 6. Ілля Ковальчук
  • 5. Філіп Кіркоров
  • 4. Валерій Гергієв
  • 3. Григорій Лепс
  • 2. Олександр Овечкін
  • 1. Марія Шарапова

10. Євген Малкін

В десятці найпопулярніших росіян відразу три хокеїста. Такому успіху посприяла як Олімпіада, так і Чемпіонат світу 2014 року. Малкін - дворазовий чемпіон світу, на останньому чемпіонаті саме йому належать дві закинуті шайби.

9. Ксенія Собчак

Нові телевізійні проекти, зйомки в рекламі, провокаційні записи в блозі - все це повернуло Ксенію на пік популярності. Собчак також є особою девелоперського проекту American Dream і активно зустрічається з потенційними покупцями котеджів в селищі, що будується в рамках проекту.

8. Алла Пугачова

В минулому році Пугачова підстьобнула увагу всієї країни, оголосивши про народження двійні, яку виносила сурогатна матір.У 2014 році Аллі Борисівні за внесок в розвиток культури був присуджений орден "За заслуги перед Вітчизною".

7. Євген Плющенко

Виступ Плющенко на Олімпіаді і його "сходження з дистанції" через проблеми з хребтів зробили Євгена найпопулярнішим фігуристом планети. За кількістю згадувань у ЗМІ спортсмен посів третє місце.

6. Ілля Ковальчук

Популярності хокеїста значною мірою посприяла Зимові олімпійські ігри. Ілля активно співпрацює з відомими брендами, охоче демонструючи віртуозну техніку гри в рекламних роликах.

5. Філіп Кіркоров

За версією ВЦИОМ, Кіркоров є найпопулярнішим вітчизняним музикантом. Філіп - бажаний гість на урочистостях високопоставлених персон. Так, в червні минулого року співак виступав на дні народження президента Туркменії в компанії Дженніфер Лопес.

4. Валерій Гергієв

За рік знаменитий диригент дав понад 270 концертів по всьому світу. Найбільшими проектами року для Гергієва стали фестиваль "Зірки білих ночей", а також "Московський великодній фестиваль".

3. Григорій Лепс

За кількістю запитів в "Яндексі" Лепс виявився на першому місці серед всіх учасників десятки - його шукали більше 5, 5 мільйонів разів. Популярності співака сприяють не тільки музичні премії і грандіозні концерти, а й той факт, що Лепс включений Мінфіном США в горезвісний списку санкцій.

2. Олександр Овечкін

В минулому сезоні Овечкін закинув 51 шайбу, а на Чемпіонаті світу став не тільки капітаном збірної, а й триразовим чемпіоном. Особа Олександра "розкручене" не тільки на спортивних каналах, а й в рекламних роликах Nike, Procter & Gamble і Coca Cola.

1. Марія Шарапова

В 2014 році Марія виграла "Ролан Гаррос" і зайняла друге місце в рейтингу WTA за величиною призових доходів, заробивши за всю кар'єру $ 30, 3 мільйони.Шарапова процвітає в бізнесі, активно знімається в рекламі, а також займається благодійністю.