Топ-10 найдорожчих продуктів в Японії

Японія відома як країна з високим рівнем життя і високими ж цінами. Вартість ряду продуктів харчування здатна шокувати простого обивателя. В Японії продуктів за нечуваними цінами більше, ніж в будь-якій іншій країні світу. Деякі з них доступні тільки в спеціалізованих магазинах. Кілька слів про десяти найдорожчих продуктів в Японії .

Зміст:

  • 1. Молоко "антистресову" - 43 долара / літр
  • 2. Піца - 66 доларів
  • 3. Фугу - 100 доларів / порція
  • 4. Квадратні кавуни - 800 доларів за ягоду
  • 5. Мацутаке - до 2000 доларів за 1 кг
  • 6. Вагю (мармурова яловичина) - до 2800 доларів / 1 кг
  • 7. Римський рубіновий виноград - 4000 доларів США / гроно
  • 8. Кавун денсуке - 6100 доларів / ягода
  • 9. Дині Юбарі - 26 000 доларів за пару
  • 10. Торо

1. Молоко "антистресову" - 43 долара / літр

Його збирають раз в 7 днів і тільки на світанку. Вважається, що саме тоді в організмі корів виробляється мелатоніну більше, ніж будь-коли. Мелатонін діє на людський організм як антидепресант. Таке молоко позитивно впливає на розумову діяльність і заспокоює нерви.

2. Піца - 66 доларів

До складу начинки ласощі входить мармурова яловичина з острова Хонсю. Будете в Японії і захочете скуштувати такий - заходите в Domino's Pizza.

3. Фугу - 100 доларів / порція

Готують фугу спеціально навчені кухаря за особливим рецептом. Неправильно приготовленої рибою можна отруїтися на смерть.Але це не лякає японців - блюдо стало культовим в країні.

4. Квадратні кавуни - 800 доларів за ягоду

Кавуни такої форми ростять в квадратних контейнерах зі скла або пластику. Такий кавун займає менше місця, а на смак нічим не гірше круглого. За кордоном така ягода коштує 800 доларів, а в Японії - "всього" 200.

5. Мацутаке - до 2000 доларів за 1 кг

Ці гриби вирощують уже не в такій великій кількості, як 20-30 років тому. На ціну на мацутаке впливає величина врожаю, який вдалося зібрати. До кінця сезону ціна падає.

6. Вагю (мармурова яловичина) - до 2800 доларів / 1 кг

Щоб поліпшити якість м'яса і надати йому незвичайні властивості, худобу вирощують за особливою методикою. Коровам роблять масаж, їх пригощають пивом і т. Д. Зразкову яловичину вирощують на острові Хонсю в місті Кобе.

7. Римський рубіновий виноград - 4000 доларів США / гроно

Вирощується лише в Ісікаві, а вміст цукру в ягодах становить близько 22%. Ягода важить приблизно 20 грам. Існує і римський рубіновий виноград класу преміум. Вага однієї його ягоди дорівнює 30 грамам, вага цілого грона складає 700 грам. Правда, такий вдається виростити нечасто - від 1 до 4 грон на рік. Звідси і висока ціна.

8. Кавун денсуке - 6100 доларів / ягода

Відмінні риси сорти - чорний колір м'якоті і високий вміст цукру. Чорний кавун дивно солодкий, але не тільки цим обгрунтована ціна. Його вирощують в обмеженій кількості - за цілий рік в продаж надходить максимум 10 000 таких кавунів.

9. Дині Юбарі - 26 000 доларів за пару

Королівський сорт дині відрізняється солодкою м'якоттю оранжевого кольору, вивіреними пропорціями плода. Як правило, продаються парами. На торгах ціна може досягти декількох тисяч, але в Японії пара Юбарі обійдеться "всього" в 50-100 вічнозелених.

10. Торо

Нижня частина блакитного тунця вважається найдорожчим продуктом в Японії . Входить до складу багатьох видів суші. Ціна продукту часто змінюється, тому точну вартість продукту назвати не вийде.

Такі страви пропонують гурманам в Японії. Тепер Ви знаєте, на що збирати гроші перед поїздкою в цю країну!