Топ-10 найбільш очікуваних iPO

На публічному первинному розміщенні цінних паперів (IPO) було створено жодне стан. Так, десятки інвесторів заробили мільйони на IPO Facebook. Отже, варто взяти на замітку настільки ефективний спосіб вкладення коштів і бути в курсі перспективних паперів, що плануються до випуску на ринок.

Експерти інвестиційної компанії "Фрідом Фінанс" склали список, до якого увійшли Топ-10 найбільш очікуваних IPO. Ці папери повинні надійти в продаж в період з 2014 по 2016 рік.

Зміст:

  • 10. Planet Labs
  • 9. Game Insight
  • 8. Однокласники. ру
  • 7. Hyperloop
  • 6. Rovio Entertainment
  • 5. Hilton
  • 4. Dropbox
  • 3. Red Bull GmbH
  • 2. SpaceX
  • 1. Twitter

10. Planet Labs

Засновники компанії - колишні співробітники NASA. За допомогою мікросупутників Planet Labs веде безперервну фотозйомку поверхні планети. Дані компанії затребувані в області забезпечення безпеки, екології, сільського господарства і т. Д. Тако чином, попит на послуги Planet Labs буде тільки зростати, що неодмінно позначиться на вартості її паперів.

9. Game Insight

Компанія є розробником безкоштовних ігор для соціальних мереж і мобільних пристроїв. Число користувачів ігор цієї російської компанії перевищує 150 мільйонів. На підході запуск програми, яке обіцяє стати абсолютним хітом - танкового симулятора для планшетів і смартфонів Tank Domination. А з урахуванням того, що ринок ігор для мобільних пристроїв обіцяє вирости в 4-6 разів за найближчі пару років, IPO Game Insight заслуговує на увагу.

8. Однокласники. ру

На сьогоднішній день ця соціальна мережа повністю належить компанії Mail. ru Group. Імовірність того, що IPO "Однокласників" відбудеться найближчим часом, приблизно 50%. Якщо паперу соцмережі з'являться на ринку, їх зростання може виявитися досить істотним в порівнянні з ціною розміщення.

7. Hyperloop

Компанія займається реалізацією воістину фантастичного проекту - проектуванням транспортних труб з низьким тиском, всередині яких повинні рухатися транспортні капсули, що переміщують вантажі на відстані на 1000 км. Швидкість доставки вантажу заявлена ​​на рівні 1200 км / год. Першу лінію Hyperloop планується прокласти між Лос-Анджелесом і Сан-Франциско. Якщо проект буде успішним, то власники паперів компанії однозначно будуть у виграші.

6. Rovio Entertainment

Виходу цього IPO з нетерпінням чекають усі шанувальники культової гри Angry Birds. "Злі птахи" ще далеко не вичерпали свій потенціал, на найближчий час навіть запланований випуск однойменного мультсеріалу. Крім того, Rovio володіє і іншими проектами - Bad Piggies і Amazing Alex, які також обіцяють стати хітами.

5. Hilton

IPO мережі Hilton заплановано на 2014 рік. Насправді компанія вже проводила публічне розміщення паперів, але через фінансові проблеми був проведений делістинг акцій. Нарешті справи у Хілтона пішли в гору і ці папери обіцяють стати надійним, хоча і не надприбутковим вкладенням.

4. Dropbox

Цю компанію заснували в 2007 році 2 студента Массачусетського технологічного університету. Сьогодні сервіс захищеного зберігання даних Dropbox використовують 175 мільйонів приватних користувачів і 2 мільйони компаній. Експерти високо оцінюють потенціал зростання паперів Dropbox.

3. Red Bull GmbH

Ймовірно, IPO компанії буде проведено в 2014 році.Аналітики відзначають, що за обсягами продажів Red Bull цілком може рости, якщо не до розмірів Coca-Cola, то щонайменше в 5-6 разів. Отже, папери компанії просто приречені приносити прибуток.

2. SpaceX

Приватні космічні технології стають все ближче. Перша стикування комерційного космічного корабля Dragon з МКС була проведена в травні 2012 року. Компанія SpaceX активно заробляє на доставці вантажів в космос і планує розвивати орбітальний туризм і співпрацю з NASA. Правда, IPO SpaceX очікується не раніше 2015 року.

1. Twitter

Саме довгоочікуване проведення IPO було спочатку заплановано на 2012 рік . Але тепер з ймовірністю в 90% бажаючі зможуть придбати папери соцмережі в 2014 році. Доходи Twitter за 2013 рік перевищать $ 300 мільйонів, а потенціал їх зростання оцінений аналітиками як дуже високий.