Топ-10 найбажаніших наречених в світі

В душі кожна дівчина мріє одного разу вийти заміж за принца. А де шукати цього самого принца, як не в списку найбажаніших холостяків від видання Forbes.

За ними полюють сотні красунь, але шлюбні пута поки не дісталися нікому. У нинішньому Топ-10 представлені самі завидні женихи світу . Вони відомі, багаті та успішні. Залишилося тільки зустріти ту єдину, з якою можна розділити горе і радість.

Зміст:

  • 10. Альберт фон Турн унд Таксіс
  • 9. Йошиказу Танака
  • 8. Тедді Саги
  • 7. Річард Лі
  • 6. Ніколас Берггрюен
  • 5. Едуардо Саверін
  • 4. Тор Петерсон
  • 3. Скотт Дункан
  • 2. Хав'єр Ниели
  • 1. Алехандро Санто-Домінго Давіла

10. Альберт фон Турн унд Таксіс

Дванадцятий князь роду Турн унд Таксіс є одним з найбільших землевласників в Європі. Знайти дружину 29-річному німцеві поки не вдається, що й не дивно - більшу частину вільного часу він приділяє гоночних автомобілів.

9. Йошиказу Танака

Засновник і глава компанії - виробника мобільних ігор Gree японець Танака володіє статком у $ 1. 8 млрд. У списку найбагатших людей світу 36-річний Йошиказу розташувався на 831 рядку.

8. Тедді Саги

Сайти кращих онлайн казино працюють на програмному забезпеченні Playtech - компанії, власником якої і є 41-річний ізраїльтянин. В даний час Тедді складається в тісних відносинах з Міс Ізраїль, красунею Яель Нізрі.

7. Річард Лі

Батько 46-річного Річарда - найбагатша людина Азії Лі Ка Шин.Сам Річард створив супутникову мережу Star TV, яку вигідно продав в 1996 році Руперту Мердоку. Сьогодні стан Лі оцінюється в $ 1, 9 млрд.

6. Ніколас Берггрюен

Президенту інвестиційної компанії Berggruen Holdings 51 рік. Сім'ї у нього немає, адже Ніколас воліє постійно переїжджати з місця на місце, постійно змінюючи країни та готелі. Стан Берггрюена оцінюється в $ 2 млрд.

5. Едуардо Саверін

Тридцятирічний бразилець вже миготів на basetop. ru в рейтингу наймолодших мільярдерів. Живе Едуардо в Сінгапурі, а вільний час із задоволенням проводить в модному нічному клубі Filter.

4. Тор Петерсон

Тор - уродженець Каліфорнії, але живе в Швейцарії, звідки і керує власним бізнесом, трейдингової компанією Glencore International. Петерсону 48 років, а його статки оцінюються в солідні $ 2. 3 млрд.

3. Скотт Дункан

Американський мільярдер отримав $ 5. 1 млрд. В спадок від батька, який помер в 2010 році. Дункан володіє часткою в сімейної компанії Enterprise Products Partners і веде досить відокремлений спосіб життя.

2. Хав'єр Ниели

Сорокап'ятирічний француз - найбільший акціонер французької телекомунікаційного концерну Iliad. З ім'ям Ниели пов'язані скандальні історії, він навіть піддавався нетривалого тюремного ув'язнення за звинуваченням у сутенерстві. Стан цього холостяка - $ 6. 6 млрд.

1. Алехандро Санто-Домінго Давіла

Тридцятишестирічний колумбієць і самий завидний наречений є володарем стану в $ 11. 7 млрд. Алехандро навчався в Гарварді і на сьогоднішній день володіє часткою в пивоварному концерні SABMiller, а також островом в Карибському басейні.