Топ-10 найбільш розчаровують пам'яток

Збираючись в захоплюючу подорож по далеких країнах, ми із захватом вивчаючи путівники та смакуємо зустріч зі всесвітньо відомими пам'ятками. На жаль, далеко не завжди побачене відповідає нашим очікуванням.

У сьогоднішній публікації ми зібрали Топ-10 найбільш розчаровують пам'яток. Десятка складена на підставі сотень відгуків мандрівників, які чекали багато більшого.

Зміст:

  • 10. Хлопчик, який пісяє (Брюссель)
  • 9. Русалочка (Копенгаген)
  • 8. Плавучий ринок (Бангкок)
  • 7. Падаюча башта (Піза)
  • 6. Скарби британської корони (Лондон)
  • 5. Букінгемський палац (Лондон)
  • 4. Палац Топкапи (Стамбул)
  • 3. Стоунхендж (Великобританія)
  • 2. Мона Ліза (Париж)
  • 1. Ейфелева вежа (Париж)

10. Хлопчик, який пісяє (Брюссель)

Всі ми з дитинства знайомі із зображенням цієї скульптури. І по приїзду в столицю Бельгії кожен турист вважає своїм обов'язком познайомитися з Хлопчиком на власні очі. На жаль, фігурка висотою 61 см мало кого може вразити - так що випадок з "Manneken Pis" якраз такий, коли розмір має значення.

9. Русалочка (Копенгаген)

Зелена статуя на сірому камені в оточенні смутного пейзажу руйнує те саме уявлення про казковому образі русалки, існуюче у більшості з нас. Туристи вже довгий час закидають данський уряд проханнями перенести статую в інше, більш мальовниче місце.

8. Плавучий ринок (Бангкок)

Унікальний, неповторний і єдиний в світі екзотичний плавучий ринок виявляється на ділі гучним, брудним, багатолюдним та ще й травмонебезпечним місцем.

7. Падаюча башта (Піза)

По-перше, крім вежі в Пізі немає інших пам'яток, по-друге, навколо вічно товпляться туристи з наміром зробити побитий кадр з піднятою рукою, "утримує" вежу. Поїхати в місто заради 15 хвилин споглядання цього архітектурного шедевра і залишитися не розчарованим непросто.

6. Скарби британської корони (Лондон)

Старовинні коштовності і фатальні камені, пов'язані з моторошними історіями роблять відвідування скарбниці досить привабливим. На ділі перегляду експонатів передує величезна черга, яка повільно-повільно рухається по задушливим коридорах і дивиться відео про британському королівському будинку. Добравшись до жаданих каменів, раптом розумієш, що воно того не варто ...

5. Букінгемський палац (Лондон)

Подивитися на резиденцію британських монархів можна тільки через високої огорожі, щось цікаве і пізнавальне з споглядання фронтону цієї будівлі отримати досить складно.

4. Палац Топкапи (Стамбул)

Знаменитий палац турецьких султанів, на жаль, не вражає розкішшю. 40-хвилинна екскурсія по кімнатах і коридорах коштує недешево, а унікальних речей в палаці практично немає. Навіть знаменита мозаїка в гаремі не в змозі компенсувати розчарування.

3. Стоунхендж (Великобританія)

З цими кам'яними велетнями пов'язано безліч таємниць і легенд. І яке ж буває розчарування туриста, коли виявляється, що камені не такі вже величезні, підійти до них впритул не можна, а самі розтиражовані ракурси абсолютно недоступні з тих доріжок, по яких підводять туристів.

2. Мона Ліза (Париж)

Легендарна Джоконда демонструється здалеку, а подивитися на неї збираються величезні натовпи. На думку багатьох туристів, картина могла б бути більше, а ось охочих подивитися - менше.

1. Ейфелева вежа (Париж)

Все задоволення від відвідування символу Парижа зводиться нанівець стоянням в довгій черзі для підйому на оглядовий майданчик. В результаті види металевих конструкцій з-під "черева" знаменитої вежі протягом години-півтори виробляють тяжке враження, а коли довгоочікуваний підйом вгору закінчується, виявляється, що оглядовий майданчик не так вже високо, місця нагорі трохи, народу маса - в загальному, суцільне розчарування.