Топ-10 найбільш «брутальних» обвісів на ВАЗ

Для того щоб виділятися з натовпу часом необхідно не так багато. Установка бамперів, порогів, спойлера і різних накладок здатна докорінно змінити звичну зовнішність. За допомогою тюнінга сьогодні цілком реально домогтися успіху і створити гідну конкуренцію іншим автомобілям на дорозі. ТОП 10 самих "брутальних" обважень на ВАЗ допоможе не помилитися з вибором комплекту.

Зміст:

  • 10. Тюнінг LSD
  • 9. Міллер-2
  • 8. Spurt
  • 7. Фанат-Екстрім
  • 6. Booster
  • 5. Снайпер
  • 4. Fanat Lancer
  • 3. AVR
  • 2. Фанат F1
  • 1. Я Робот

10. Тюнінг LSD

Десяте місце займає масивний комплект LSD для ВАЗ 2105 і ВАЗ 2107. Гарний спортивний передній бампер додає позитивні аеродинамічні характеристики автомобіля. Об'ємний центральний повітрозабірник з бічними повітряоводами створюють оптимальні умови для створення гарної продувний здатності. Радіатор мотора і колісні ніші отримують достатнє охолодження, що в свою чергу позитивно впливає на керованість автомобіля.

Задній бампер доповнює вселяє образ більш стильними та масивними рисами. Потужний дифузор сприяє виведенню скупчився повітря з-під днища машини. А великі пороги додають вагомості і забезпечують відмінний захист кузова від відколів. Здається все в цьому обважуванні вивірено і має місце бути, тут немає зайвих деталей. Буквально кожен елемент виконує певну роль, завдяки чому обвіс LSD виглядає цілісно і закінчено.

9. Міллер-2

Бездоганний тюнінг ВАЗ 2108 і 2109 Міллер-2 істотно перетворює звичну зовнішність автомобіля. Прямокутні форми додають агресії і створюють більш значний спортивний образ. Величезні повітрозабірники - відмінна риса даного обважування. Особливий акцент зроблений на капот, який прикрашений невеликим повітрозабірником. Така деталь важлива, так як сприяє кращому охолодженню радіатора мотора.

Ледь помітні серед великих деталей протитуманні фари тут як не можна до речі. Вони доповнюють зовнішність і виконують роль додаткового освітлення в умовах поганої видимості. Міллер-2 - це один з найбільших тюнінгом на ВАЗ, який можна сміливо назвати "брутальним".

8. Spurt

Чудовий обвіс Spurt на ВАЗ 2112 вражає неймовірними розмірами переднього бампера. Агресивний стиль створюють великі повітрозабірники, виразна спідниця і оригінальні повітроводи. Крім традиційної продувки всіх необхідних елементів, обвіс Спурт оживляє звичний кузов автомобіля.

Риси масивності вносить задній бампер, прикрашений потужним дифузором, який сприяє кращій протекаемості повітря під днищем автомобіля. Пороги доповнюють спортивний стиль і вносять істотну частку обсягу. Spurt візуально збільшує кузов автомобіля, занижує кліренс і дозволяє вигідно виділити автомобіль з натовпу. З таким тюнінгом легко створити конкуренцію на дорозі.

7. Фанат-Екстрім

Універсальний комплект на ВАЗ 2114 тюнинг Фанат Екстрім займає тверду сьомий рядок рейтингу. Великі елементи бамперів чіпляють погляд і залишають довгий враження від добре продуманої ідеї. Трапецієподібні форми передають міць і силу автомобіля.Крім того, даний комплект має добре продуманої продувний здатністю, що в свою чергу позитивно відбивається на керованості авто.

Виступаюча спідниця підкреслює спортивний стиль і захищає бампер від невеликих ушкоджень. Ребристий задній бампер додає динаміку автомобілю і підкреслює його міць. Все в цьому тюнінгу має значення і виконує одну дуже важливу роль - створення аеродинаміки і притискної сили. Любителі швидкої їзди по-справжньому оцінять високі якості тюнінгу Фанат Екстрім.

6. Booster

Шосту сходинку посідає ефектний тюнінг Booster на ВАЗ 1119 Калина. Передній бампер має гарну обтічною формою, збільшеним повітрозабірником і виразною спідницею знизу. Кожна з цих деталей грає важливу роль в створенні аеродинамічного ефекту і гарною продувний системи.

Притискну силу створює спойлер, встановлений на задньому бампері. Що стосується заднього бампера, то він також має гарну аеродинамічній формою. Завершальною нотою обважування є об'ємні пороги, що забезпечують хороший захист кузова від відколів лакофарбового покриття та забруднення.

5. Снайпер

став вже класикою сучасного тюнінгу обвіс Снайпер впевнено утримує п'яту сходинку рейтингу. Стильний комплект значно перетворює зовнішність ВАЗ 2109, оживляє звичний образ і доповнює аеродинамічними характеристиками.

Тут також вгадуються трапецієподібні особливості, що покращують зовнішні характеристики і підсилюють аеродинамічні характеристики автомобіля. Крім повітрязабірників загострюють увагу незграбні посадочні місця під протитуманні фари. В цілому тюнінг притягує погляди оточуючих, залишаючи відчуття захоплення і здивування.

4. Fanat Lancer

Fanat Lancer на ВАЗ 2170 - займає четверте місце рейтингу і створює незабутній образ. Шикарний повітрозабірник забирає всю увагу на себе і виконує найважливішу функцію охолодження радіатора двигуна і передній гальмівний системи.

Комплект має візуально схожість з Mitsubishi Lancer 10, чим ще більше привертає увагу. Вагому частку оригінальності вносять вії на фари, які створюють так званий "прищулений" погляд. Плюс стильні пороги, багато в чому доповнюють створюваний агресивний образ.

3. AVR

Третє місце по праву дістається комплекту тюнінгу на ВАЗ 2170 AVR. Стильний тюнінг стає справжньою окрасою сірих буднів. Обтічний передній бампер створює відмінні умови для поліпшення аеродинамічних характеристик.

Занижений обвіс узгоджується з усіма іншими лініями кузова. Дивлячись на такий обвіс, виникає відчуття ніби перед вами справжній трековий автомобіль. Стрімке, яскравий і динамічний образ залишиться в пам'яті на довго. Аеродинамічні характеристики і притискна сила само собою поліпшуються за рахунок добре продуманої продувний системи.

2. Фанат F1

Стильний комплект тюнінг Фанат F1 на ВАЗ 2110 отримує почесне друге місце в нашому рейтингу. Його дизайн перевершує всі очікування. Ефектний передній бампер виділяється великими деталями, серед яких провідну роль відіграють об'ємні повітрозабірники, масивна спідниця і повітроводи. Кожна з цих деталей забезпечує хорошу продування радіатора мотора і передньої гальмівної системи.

Обважування візуально збільшує розміри автомобіля і перетворює його до невпізнання. Тепер це не просто ВАЗ 2110, а автомобіль, що вирвався зі сторінок наукової фантастики.Футуристичний вигляд притягує погляди і залишає під враженням на довгий час. Сам по собі обвіс має гарні аеродинамічними характеристиками. Теж саме варто сказати і про задньому бампері, основу якого складають: величезний центральний повітрозабірник, бічні повітроводи і масивний спойлер. Плюс комплект масивних порогів, що збільшують обсяг машини.

Незвичайний Фанат F1 - це відмінна можливість поліпшити керованість свого автомобіля і при цьому зробити його просто невпізнанним.

1. Я Робот

Тюнінг Я-робот займає гідне перше місце. І зрозуміло чому. Єдиний у своєму роді футуристичний дизайн, виточений і вивірений до самих дрібниць. В результаті вийшов дуже динамічний, агресивний і незвичайний тюнінг, який включає в себе переробку переднього бампера, заднього бампера і порогів.

Здавалося б все ті ж важливі елементи: великий повітрозабірник, спідниця, протитуманні фари і потужний дифузор. Але саме за рахунок добре виточеної дизайну цей комплект по-праву називається самим брутальним і найефектнішим.

Встановивши тюнінг Я-робот ви гарантуєте собі захоплені погляди, заздрість побратимів і здорову конкуренцію серед інших автомобілів.