Топ-10 найкрасивіших птахів (Фото)

Птахи приваблюють людини не тільки приємними голосами та дзвінкими трелями, а й надзвичайно красивим оперенням. Є на планеті пернаті створення, ніби створені спеціально для насолоди очей.

Сьогодні в нашому рейтингу представлені 10 найкрасивіших птахів на Землі, що мешкають як в тропіках, так і в середній смузі Росії. На жаль, не всі вони мають мелодійні голоси, але вже за яскравістю і красі наряду їм немає рівних.

Зміст:

  • 10. Павич прекрасний, якщо це самець-павич.
  • 9. Райська танагра мешкає в Центральній і Південній Америці.
  • 8. Мандаринка належить до сімейства качиних.
  • 7. Червоний ара - папуга, що населяє Південну Америку.
  • 6. Зимородок важить всього 45 грамів і має зріст близько 8 см.
  • 5. Червоний кардинал дійсно носить яскраво-червону "сутану".
  • 4. Вінценосний журавель - найкрасивіший серед журавлів.
  • 3. Атлантичний тупик має яскраво забарвлені дзьоб і лапи.
  • 2. Американська (горобина) боривітер
  • 1. Лоріевих папуги

10. Павич прекрасний, якщо це самець-павич.

Саме особини чоловічої статі мають розвинені пір'я, що криють, які багато хто вважає хвостом. Прекрасні довгі пір'ячко, прикрашені "очками", досягають в довжину 160 см. Тіло павича не менше красиво і має перламутровий синій окрас. Хоча зустрічаються також дуже оригінальні павичі-альбіноси.

9. Райська танагра мешкає в Центральній і Південній Америці.

Пташка невеличка має розмір близько 14 см і масу близько 20 грамів.Забарвлення у танагри дійсно райський - смарагдова головка, блакитна грудка і яскраво-жовта спина.

8. Мандаринка належить до сімейства качиних.

Чепурне чорно-біло-помаранчевий оперення відрізняє самців виду, у них же на голові є пір'яний чубчик. У Китаї ці птахи вважаються символом вірності і вічного кохання.

7. Червоний ара - папуга, що населяє Південну Америку.

Птах має вражаючий розмір і забарвлення. Висота папуги досягає 90 см, а в забарвленні яскраво-червоний колір розбавлений соковитими плямами блакитного, жовтого і білого. Будинки тримати такого папужки практично неможливо - різкий гучний голос робить сусідство з червоним ара нестерпним.

6. Зимородок важить всього 45 грамів і має зріст близько 8 см.

Але не помітити малюка складно - спина і голова у нього яскраво-бірюзові, а живіт - насиченого рожевого кольору. У Росії ці птахи зустрічаються на Кавказі, в середній смузі і в Сибіру.

5. Червоний кардинал дійсно носить яскраво-червону "сутану".

Цей птах мешкає на території США, Мексики і Канади. У семи штатах США святкове і яскрава пташка є офіційним символом.

4. Вінценосний журавель - найкрасивіший серед журавлів.

Птах досягає у висоту 104 см, а на голові гордо носить корону з жорсткого пір'я золотистого кольору. Тіло вкрите пір'ям насиченого чорного кольору з білими вкрапленнями. Мешкає вінценосний журавель в Африці, не боїться людини і часто селиться недалеко від людського житла.

3. Атлантичний тупик має яскраво забарвлені дзьоб і лапи.

Чорно-біле тіло теж виглядає дуже виразно. Безвихідь не тільки добре літає, а й відмінно плаває. Ці красиві птахи населяють північну частину Африки, а також східне узбережжя Атлантичного океану.

2. Американська (горобина) боривітер

- носить яскравий наряд, в якому перемішані помаранчевий, чорний, білий і сірий кольори. Живуть ці птахи на території обох Америк і є одними з найбільш численних хижих пернатих в світі.

1. Лоріевих папуги

- маленькі деревні птахи, пофарбовані у всі кольори веселки. Живуть ці красиві пташки в Австралії і Океанії. Харчуються лоріевих папуги пилком і нектаром 5 тисяч найкрасивіших квітів, а також соковитими і м'якими плодами.