Топ-10 найдовших серіалів

Сучасні серіали змагаються за якістю з фільмами - це справжні витвори мистецтва з блискучою акторською грою і міцною режисурою. У вісімдесятих і дев'яностих роках якісних серіалів було небагато: з екранів не сходили низькопробні мильні опери. Тривалість деяких цих телешоу стала легендарною .

Багато росіян впевнені, що найдовші серіали знімали в Бразилії, але це не так. Рекордсменами за тривалістю мильних опер є американці. Досить згадати знамениту "Санта-Барбару", яка змушувала плакати мільйони російських домогосподарок. Дивно, але цей серіал далеко не найтриваліший у світі.

Зміст:

  • 10. "Санта-Барбара"
  • 9. "Зухвалі і красиві"
  • 8. "Сусіди"
  • 7. "На порозі ночі" < 6. "Інший світ"
  • 5. "Молоді і зухвалі"
  • 4. "Всі мої діти"
  • 3. "Одне життя"
  • 2. "Як обертається світ"
  • 1. "Дороговказне світло"
  • 10. "Санта-Барбара"

Телероман про життя сімейства мільйонерів Кепвеллів займає десяту сходинку. Проект був запущений в 1984-му році, а останній випуск "Санта-Барбари" американське телебачення показало взимку 1993 го року. Знімальна група назнімав 2137 серій. Щоб подивитися весь серіал, глядачеві доведеться не відходити від телевізора протягом 66 днів.

Засвітилися в "Санта-Барбарі" нині знамениті актори Робін Райт-Пенн, Леонардо Ді Капріо і Тім Роббінс.

9. "Зухвалі і красиві"

Будь-який список найтриваліших серіалів обов'язково включає цю мильну оперу, яка стартувала в березні 1987-го року.Творці відзняли неймовірну кількість матеріалу - 5777 серій або 120 днів безперервного перегляду.

В "Зухвалих і красивих" розповідається про сім'ю модельєрів Форрестер, провідних типовий для американських багатіїв спосіб життя.

8. "Сусіди"

Два попередніх серіалу канули в Лету, тоді як випуски "Сусідів" виходять до сих пір. У 2017-му році телешоу відзначить 32-річчя. До теперішнього моменту відзнято 5870 серій, але творці не мають наміру завершувати проект.

Оповідає серіал про декілька сім'ях, що живуть по сусідству. У телешоу засвітилися такі зірки, як Кайлі Міноуг, Гай Пірс і Р. Кроу.

7. "На порозі ночі"

Стаття про найдовші серіали буде неповною без детективного серіалу "На порозі ночі". Трансляцію цього телепродукту почали в 1956 році, завершили - в 1984-му. 6200 серій "На порозі ночі" змусять глядача провести за екраном 130 днів.

Серіал досить цікавий, в деяких серіях задіяні зірки кінематографа, наприклад, М. Шин, Р. Шайдер, Д. Мур.

6. "Інший світ"

У 1964 році почалися зйомки серіалу "Інший світ". Аж до 1999-го року глядачі стежили за пригодами героїв цього телешоу. Знімальній бригаді вдалося відзняти 8872 серії, подивитися які можна приблизно за рік. Серіал піднімав важливі суспільні теми: наркотики, аборти, проституція. У зв'язку з цим "Інший світ" неодноразово опинявся в центрі скандалу.

5. "Молоді і зухвалі"

Ця мильна опера розповідає про життя двох кланів модельєрів з Генуї. Всього знято 9300 серій. У серіалі відзначився знаменитий актор Пол Уокер.

"Молоді і зухвалі" досить популярний донині, і творці мають всі шанси зайняти більш високу сходинку рейтингу найтриваліших серіалів.

4. "Всі мої діти"

У 1970-му році на американському ТБ показали першу серію мильної опери про жителів Сосновій долини - регіону в Пенсільванії. Серіал до сих пір популярний, в ньому з радістю знімаються актори першого калібру - Е. Тейлор, К. Слейтер, С. Ворд, А. Сейфрід.

У 2016 році творці зняли 10333 серії, подивитися які можна за 430 днів.

3. "Одне життя"

Серіал про неіснуючу містечку Ланвена в Америці піднімав теми расизму і прийому наркотиків молоддю. З 1968-го року було знято 10625 випусків. Серед акторів серіалу - Т. Джонс, Л. Фішберн, А. Піт.

2. "Як обертається світ"

Мильна опера про жителів містечка Окдейл може похвалитися 13763 знятими серіями. Щоб проглянути цей матеріал знадобиться майже 2 роки.

В серіалі в різні періоди довелося зніматися М. Шину, Д. Біггз, М. Райан.

1. "Дороговказне світло"

Нарешті,

найдовший серіал в світі - мильна опера "Дороговказне світло" . З 1952-го року відзнято 15762 епізоду. Творці знімали б "Дороговказне світло" до сих пір, але зниження глядацького інтересу змусило продюсерів закрити проект. Серіал офіційно внесений до Книги Гіннеса. "Дороговказне світло" - історія життя священика, який намагається наставити на шлях істинний суворих мешканців приміського району Чикаго.