Топ-10 найбільших інтернет-магазинів Росії 2015

Дослідницьке агентство Data Insight і група проектів Ruward представили спільно складений список ста найбільших російських інтернет-магазинів. Учасники рейтингу відсортовані за обсягом онлайн-продажів за перше півріччя 2015 року.

Представляємо топ-10 найбільших інтернет-магазинів Росії.

Зміст:

  • 10. "Комус"
  • 9. "Ельдорадо"
  • 8. "Зв'язковий"
  • 7. "Озон"
  • 6. "М. Відео"
  • 5. Lamoda
  • 4. "Сітілінк"
  • 3. Wildberries
  • 2. "Юлмарт"
  • 1. Exist

10. "Комус"

За перше півріччя 2015 року в магазині було зроблено 580 тис. Замовлень на загальну суму в 6 млн рублів. "Комус" торгує канцтоварами, папером, письмовим приладдям, сувенірами і іншими необхідними предметами для дому та офісу. Заощадити гроші покупцям допоможуть акції і система знижок.

9. "Ельдорадо"

Можна лаяти "Ельдорадо" за недостовірну рекламу, як це зробило московське управління ФАС. Можна вистачити "Ельдорадо" за величезний асортимент, привабливі ціни і бонуси за покупки. Але одне у цього великого інтернет-магазину електроніки не відняти: величезного обороту - 6. 2 млн рублів за результатами перших шести місяців 2015 року.

8. "Зв'язковий"

В цьому інтернет-магазині можна купити останні моделі мобільної техніки. Покупці на Яндекс. Маркеті у відгуках хвалять оперативність видачі та доставки замовлень, ввічливість співробітників, доступні ціни та часті акції та знижки. Є і негативні оцінки, так як іноді товарів немає в наявності, хоча на сайті "Зв'язкового" вони вказані як наявні на складі.Обсяг продажів в магазині за звітний період - 6. 9 млн рублів.

7. "Озон"

Один з метрів інтернет-торгівлі в Росії ( "рік народження" - 1998). У ньому можна придбати парфумерію, прикраси, електроніку, книги, ігри, антикваріат і багато іншого. За початок 2015 року відвідувачі "Озона" придбали товарів на суму 8. 2 млн рублів.

6. "М. Відео"

Переваги: ​​діє бонусна і знижкова система, швидка доставка замовлень, можливість замовити установку складної техніки. Є і недоліки: користувачі мобільних пристроїв відзначають, що мобільний сайт "М. Відео» не оптимізований і перевантажує браузер. Незважаючи на цей недолік, інтернет-магазин продав товарів на 8. 3 млн рублів.

5. Lamoda

Левова частка продажів одного з найбільших онлайн-магазинів в РФ припадає на одяг і взуття. Приваблює покупців знижками (наприклад, за підписку на новини), якісними товарами, безкоштовною доставкою і можливістю вибрати і приміряти річ перед оплатою. За даними Data Insight і Ruward, обсяг продажів Lamoda за 6 місяців становить 9 млн рублів, що виводить магазин на п'яте місце в рейтингу найбільших російських інтернет-магазинів.

4. "Сітілінк"

Асортимент цього російського електронного дискаунтера величезний: від великої і дрібної побутової техніки до комп'ютерних комплектуючих, від товарів для дітей до електроінструментів і автоаксесуарів. У свята "Сітілінк" розсилає покупцям промокодом і акційні пропозиції, а за кожну покупку нараховуються бонуси. З січня по червень 2015 в інтернет-магазині зроблено замовлень на 9. 9 млн рублів.

3. Wildberries

Віртуальний суперник Lamoda, що пропонує одяг і взуття. У числі переваг: безкоштовна доставка кур'єром, пункти самовивозу, можливість резервування товару на термін до 25 годин (не більше 5 речей), знижка постійного клієнта.Недоліки: речі не завжди відповідають поданій на сайті розмірній сітці. Wildberries може похвалитися продажами на суму в 14 млн рублів.

2. "Юлмарт"

Російський рітейлер з піврічним обігом в 15. 9 млн рублів. На його віртуальних полицях "лежать" 120 тисяч одиниць товару. Аутпост "Юлмарт" є в багатьох містах Росії, за кожен куплений товар нараховуються бонусні рублі, вони стануть в нагоді при наступному замовленні. Однак не всі покупки з цього інтернет-магазину доставляються самовивозом.

1. Exist

Торговий оборот в 35. 7 млн ​​рублів, і 4 150 тис. Замовлень забезпечили Exist перше місце серед найбільших інтернет-магазинів Росії. Цей рай для автолюбителів, що відкрився в 1998 році, пропонує автоелектроніку, масла, шини і диски, запчастини та інші товари, необхідні для утримання "залізних коней".