Топ-10 видань про фінанси

Навіть імениті експерти і аналітики не завжди можуть передбачити розвиток ситуації на фінансових ринках. А вже й простим обивателям і зовсім складно розібратися в ефективності тих чи інших видів інвестицій, особливості ринкових індикаторів та інших тонкощах.
Бути в курсі подій допомагають журнали і газети, присвячені економічній тематиці. Кращі з них потрапили в наш сьогоднішній Топ-10 видань про фінанси .

Зміст:

  • 10. Національний банківський журнал
  • 9. Секрет Фірми
  • 8. РБК
  • 7. Експерт
  • 6. БАНКИ І БІРЖІ
  • 5. Фінансова газета
  • 4. Відомості
  • 3. Фінанси і кредит
  • 2. Комерсант Гроші
  • 1. Forbes

10. Національний банківський журнал

Видання Асоціації російських банків виходить у світ щомісяця протягом 8 років. У журналі маса корисної інформації про фінансові ринки, банківському секторі, макроекономічної ситуації. У НБЖ часто друкують інтерв'ю і статті успішних практиків банківської та інвестиційного бізнесу.

9. Секрет Фірми

Цей діловий щотижневий журнал розповідає те, як ефективно управляти бізнесом, ситуацією, конкурентами, ринком. Відмінна риса "Секрету Фірми" - це аналіз причин сталися на ринку подій, а не суха констатація фактів. На сторінках видання описуються технології сучасного бізнесу і його актуальні проблеми, красиві ідеї і оригінальні рішення.

8. РБК

Даний щомісячний журнал - перший паперовий проект групи РБК в сегменті ділової інформації, розрахований на широку аудиторію і висвітлює великий спектр економічних і бізнес-тем.Розрахований як на топ-менеджерів і власників компаній, так і на середній клас - словом, всіх тих, кому важливо знати про останні події та тенденції російського і світового бізнесу.

7. Експерт

Щотижневий діловий журнал видається з 1995 року. Є одним з найбільш впливових ділових аналітичних видань Росії. Колектив видання бачить своєю основною метою сприяння російським компаніям в їх розвитку і допомагає орієнтуватися в складному світі економіки та бізнесу.

6. БАНКИ І БІРЖІ

Щомісячний Журнал "БАНКИ І БІРЖІ" поширюється в Росії, СНД і країнах Балтії. Видання розраховане на керівників і фахівців підрозділів банку, а також юристів, аналітиків та інших працівників банків і кредитних установ. В журналі висвітлюються нові банківські технології, фінансові рейтинги, грошово-кредитна політика, проводиться аналіз головних подій фінансового ринку.

5. Фінансова газета

Це одне з найстаріших щотижневих економічних видань в Росії. Газета - офіційне ЗМІ Міністерства фінансів Російської Федерації. Фінгазета видавалася в 1915-1941 роках, а потім відродилася в 1991 році після 50-річної перерви. Видання детально висвітлює проблеми російської фінансової галузі.

4. Відомості

Ця ділова газета, виходить з 1999 року. У період з 2006 по 2009 рік видання в партнерстві з The Wall Street Journal і Financial Times випускало журнал "SmartMoney Росія". На сьогоднішній день спеціалізоване видання закрито, а всі фінансові новини друкуються в окремому розділі Ведомостей.

3. Фінанси і кредит

Журнал орієнтований на менеджерів вищої і середньої ланки, фінансистів, економістів, викладачів вузів і аспірантів. У публікаціях журналу розглядаються поточні проблеми теорії і практики фінансів, грошового обігу, банківської справи, ринку цінних паперів, фінансового права та податкової політики.Регулярно публікуються рейтинги надійності банків, матеріали наукових конференцій, а також історичні огляди про розвиток банківської справи.

2. Комерсант Гроші

Цей економічний журнал розповідає про те, як можна заробити, зберегти і на що краще витратити гроші. Журналісти видання висвітлюють коло питань, який може бути цікавий практично будь-якій людині: захист споживчих прав, вибір найнадійніших і вигідних фінансових інструментів, поради та рекомендації щодо започаткування власної справи.

1. Forbes

Forbes - один з провідних фінансових видань і ділових журналів у світі. Свою місію журнал бачить в забезпеченні читачів інформацією, яка допоможе їм прийти до успіху. Видання вигідно відрізняється від своїх конкурентів тим, що називає речі своїми іменами, а також проводить сміливі розслідування. Forbes намагається забезпечити своїх читачів важливою інформацією в той момент, коли вона має максимальну економічну цінність.